Gwiazdy

Magda Gessler spędza Święto Dziękczynienia z ukochanym: "Ja i mój Walduś". Zobacz, jak krzątają się po kuchni

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski

Magda Gessler w końcu miała szansę polecieć do Kanady i odwiedzić swojego ukochanego. Para świętowała razem kanadyjskie Święto Dziękczynienia, które wypada wcześniej niż to obchodzone w USA. Restauratorka długo czekała na możliwość odwiedzenia partnera w jego domu za granicą. Wspólne przygotowania w kuchni uwieczniła na uroczym filmiku, którym pochwaliła się w sieci.

Święto Dziękczynienia w Kanadzie

Święto Dziękczynienia (ang. Thanksgiving) to święto ruchome – w Kanadzie obchodzi się je w w drugi poniedziałek października (z kolei w Stanach Zjednoczonych w czwarty czwartek listopada). Dzień Dziękczynienia jest pamiątką dożynek mieszkańców kolonii Plymouth, które odbyły się w 1621 roku.

Tradycyjnie uważa się, że to właśnie wtedy odbyły się pierwsze obchody tego dnia, mimo że pierwsze odnotowane święto dziękczynienia odbyło się w 1565 roku w miejscowości obecnie noszącej nazwę St. Augustine.

Magda Gessler w Święto Dziękczynienia

Magda Gessler od lat związana jest z Waldemarem Kozerawskim i choć żyją na dwóch różnych kontynentach, z powodzeniem układają sobie życie. W ciągu ostatnich miesięcy przez pandemię koronawirusa ich wyjazdy były ograniczone. Wiadomo, że zakochani spędzili wspólne wakacje w Ameryce Południowej, jednak restauratorka nie mogła przyjechać do ich wspólnego domu w Kanadzie ze względu na obowiązujące obostrzenia. Teraz wszystko się zmieniło.

Magda i Waldemar znowu mogą cieszyć się wspólnymi chwilami. Gwiazda TVN pokazała, jak wraz z ukochanym szykowali się do uroczystości.

- Kanadyjskie Święto Dziękczynienia. Ja i mój Walduś. Ostatnie przygotowania przed przyjściem gości. W tym ważnym dniu dla Kanadyjczyków - czytamy we wpisie.

Fani wydawali się poruszeni tym wpisem. W komentarzach czytamy: "Udanego świętowania. Jesteście przesłodcy w tej krzątanince", "Przez żołądek do serca", "Pani Madziu, proszę pochwalić pomocnika! Widać, że bardzo się stara! Pozdrawiam Panią serdecznie!".

Zobacz wideo: Co je Magda Gessler, gdy wraca z planu „Kuchennych rewolucji”? Zawsze wybiera to samo danie

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Kamil Piklikiewicz/East News

Pozostałe wiadomości