Gwiazdy

Anja Rubik jako syrena w teledysku znanego rapera. "Tego nikt się nie spodziewał"

Gwiazdy

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Dzień Dobry TVNAnja Rubik

Anja Rubik podjęła współpracę z Matą, czyli raperem Michałem Matczakiem. Zagrała w teledysku do piosenki "Szafir", wywołując tym samym niemałe poruszenie wśród internautów. Modelka wcieliła się w rolę zmysłowej syreny, która uwodzi wokalistę nieszablonową urodą.

Anja Rubik wystąpiła w teledysku Maty

Michał "Mata" Matczak zadebiutował na polskiej scenie muzycznej w 2018 roku. Na początku października br. ukazał się jego nowy album, zatytułowany "Młody Matczak". Raper błyskawicznie zaskarbił sobie sympatię fanów i nie zamierza zwalniać tempa. Teledyskiem do singla "Szafir" w zaledwie kilka godzin zwrócił uwagę ponad 500 tys. osób.

W najnowszym klipie pojawiła się Anja Rubik, wcielająca się w syrenę. Modelka występowała już w kilku innych teledyskach, dlatego i tym razem doskonale odnalazła się przed kamerą. W dniu premiery utworu "Szafir" opublikowała w mediach społecznościowych wpis, zachęcający do przyjrzenia się wyjątkowemu projektowi. Post wywołał prawdziwą lawinę komentarzy.

"Cudowna", "Tego nikt się nie spodziewał", "Świetny teledysk", "Zjawiskowa" - czytamy słowa uznania, skierowane pod adresem top modelki.

Anja Rubik zagrała w teledysku syrenę

Anja Rubik nie pierwszy raz miała szansę zaprezentować swoje umiejętności aktorskie na planie wideoklipu. Modelka występowała już w teledyskach innych artystów, współpracowała między inny z Dorotą Masłowską czy Mary Komasą. Tym razem wzbudziła jednak nie lada emocje wśród internautów, a wszystko to za sprawą wyjątkowej roli, która została jej przydzielona.

Utwór "Szafir" opowiada o miłości. W teledysku Anja Rubik wcieliła się w piękną syrenę, którą raper zauważa, wychodząc z Wisły. Zachwycony jej urodą, postanawia zrobić wszystko, by móc z nią zostać.

Mata - Szafir. Zobacz wideo:

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości