Gwiazdy

Lara Gessler świętuje rocznicę ślubu. "Razem najlepiej"

Gwiazdy

Autor:
Magdalena
Brzezińska

Lara Gessler spełnia się w roli szczęśliwej mamy i żony. Ślub znanej restauratorki odbył się w 2020 roku, jednak zakochani do samego końca utrzymywali w tajemnicy informację o uroczystości. Z okazji pierwszego jubileuszu zawarcia związku małżeńskiego gwiazda opublikowała w mediach społecznościowych wyjątkowe zdjęcia.

Lara Gessler świętuje rocznicę ślubu

Lara Gessler jest szczęśliwą żoną Piotra Szeląga. Para wychowuje córeczkę Nenę, która przyszła na świat zaledwie kilka dni po ceremonii zaślubin, w drugiej połowie października 2020 roku. Restauratorka opublikowała na swoim instagramowym profilu wpis, nawiązujący do ważnej rocznicy oraz poczucia spełnienia, jakie daje jej życie u boku partnera.

Rok temu o tej porze byłam już szczęśliwą żoną Piotra Szeląga, a za 9 dni urodzi się Lena. Dziękuję Ci Kochanie za ten rok. Razem najlepiej

- napisała Lara Gessler w poście, w którym pojawiły się również zdjęcia upamiętniające wielki dzień. Do fotografii ślubnych 32-latka dołączyła też kadry ze stadniny koni, do której wybrała się z ukochanym, najpewniej po to, by w szczególny sposób uczcić jubileusz.

Lara Gessler - rocznica ślubu

Internauci niemal natychmiast zareagowali na wzruszający wpis. Ślub Lary Gessler i Piotra Szeląga do samego końca utrzymywany był w tajemnicy, dlatego fani nie mieli szansy świętować tego wydarzenia kilkanaście miesięcy wcześniej. Tym razem pospieszyli z gratulacjami i złożyli parze najlepsze życzenia.

"Bardzo lubię na Was patrzeć. Najlepszego i kolejnych cudownych lat!", "I to jest miłość. Wspaniałych dni dla Was", "Wszystkiego dobrego", "Gratulacje, dużo miłości i radości", "Uwielbiam Was! Wszystkiego co najpiękniejsze" - czytamy komentarze.

Pod zdjęciami opublikowanymi z okazji rocznicy ślubu przez Larę Gessler nie zabrakło też słów skierowanych pod jej adresem przez męża. - Najbardziej lubię kierować miłość w Twoim kierunku Laruniu. Dziękuję Ci za każdy dzień z Tobą - napisał Piotr Szeląg.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Lara Gessler – szczęśliwa mama

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło zdjęcia głównego: Kamil Piklikiewicz/ East News

Pozostałe wiadomości