Gwiazdy

Magda Gessler oczami córki z okazji urodzin. Jak zmieniła się przez lata? "Najbardziej kocham jej dziewczęcość"

Gwiazdy

Aktualizacja:
Mateusz Jagielski/East News

Magda Gessler rozpoczęła świętowanie swoich urodzin na dzień przed właściwą datą. Wszystko zdradziło zdjęcie, które do sieci wrzuciła córka restauratorki, Lara Gessler. Ze wpisu dowiemy się, jak gwiazda widziana jest oczami swojej pociechy.

Magda Gessler - urodziny

Magda Gessler to niezaprzeczalnie jedna z najbarwniejszych postaci polskiego show-biznesu. Niedawno na sklepowych półkach pojawiła się autobiografia znanej restauratorki, w której zawarła fascynujące opowieści ze swojego życia prywatnego i zawodowego. Możemy się z niej dowiedzieć m.in. tego, jak długą i krętą drogę musiała przejść Magda, aby być tu, gdzie jest obecnie.

Restauratorka od ponad dekady prowadzi "Kuchenne rewolucje". W tym czasie zyskała ogromną popularność i wierną rzeszę fanów.

W 2021 roku gwiazda kończy 67 lat. I choć data jej urodzin to oficjalnie 10 lipca, Magda co roku świętuje przez dwa dni : 9 i 10 lipca.

Lara Gessler o mamie

Magda Gessler jest szczęśliwą mamą, a od niedawna także babcią. Jej oczkiem w głowie jest córka Lara, z którą restauratorka ma świetne relacje. To właśnie ona jako pierwsza złożyła życzenia swojej mamie. Szczery wpis zaskoczył fanów.

- A dziś urodziny ma moja najukochańsza mama. Znacie ją jako ostrą babkę, z silnym charakterem, niekiedy nie przebierającą w słowach, rzucającą talerzami. To wszystko prawda, ale to nie to jest w niej najcenniejsze. Ja najbardziej kocham jej dziewczęcość… wrażliwość i niepoprawną wiarę w nowo poznanych ludzi. Jest duchem niespokojnym, który cały czas musi gdzieś latać, poznawać, próbować, by lepiej zrozumieć świat i samą siebie… ale i tak potem musi wrócić, popatrzeć na nas. Sprawdzić, czy jesteśmy cali, szczęśliwi i bezpieczni - napisała Lara.

Magda Gessler - jak się zmieniła?

Restauratorka urodziła się 10 lipca 1953 r. w Komorowie. Dzieciństwo spędziła m.in. w Bułgarii oraz na Kubie, co wiązało się z pracą ojca, Mirosława Ikonowicza, korespondenta PAP. Mama Magdy, Olga Łucek, Rosjanka z pochodzenia, zajmowała się gastronomią

Choć wydawać by się mogło, że o restauratorce wiemy wszystko, to nie każdy kojarzy, jak wyglądała w młodości. Magda Gessler przez lata bardzo się zmieniła. Zresztą spójrzcie sami:

Zobacz też:

Zobacz wideo: Ludzie mylą go z Magdą Gessler. Kim jest drag queen Lucas Adelon?

Autor: Oskar Netkowski

Pozostałe wiadomości