Magda Gessler i jej wyjątkowe obrazy. Kogo chce namalować?

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Obrazy Magdy Gessler

Większość widzów wie, że wielką pasją i sposobem na życie Magdy Gessler jest gotowanie. Nie wszyscy zdają sobie sprawę, że w życiu kreatorki smaku znalazło się miejsce na jeszcze jedną działalność artystyczną. Gwiazda "Kuchennych rewolucji" opowiedziała o tym w studiu Dzień Dobry TVN, gdzie pokazała swoje ulubione prace.

Malarka Magda Gessler

Magda Gessler jest nie tylko kreatorką smaku i restauratorką, ale też utalentowaną malarką. Gwiazda ukończyła Akademię Sztuk Pięknych i mimo ograniczonego czasu nigdy nie potrafiła porzucić swojej pasji na dłużej. Jak przyznaje, największym fanem tej twórczości jest jej ojciec, Mirosław Ikonowicz.

Restauratorka zaprezentowała w studiu Dzień Dobry TVN swoje ulubione dzieła. Wśród nich znalazły się m.in. zaproszenia na pierwsze wesele Magdy, które wykonała samodzielnie. - W środku panny młodej jest Tadeusz. To był 5. lub 6. miesiąc mojej ciąży - wyjaśnia. - Gości było 120 osób, podzielić na parę, to 60 zaproszeń namalowałam - dodaje nasza gościni.

Wyjątkowe obrazy Magdy Gessler

Jak udaje jej się połączyć te dwie pasje? Okazuje się, że nie jest to takie trudne, jak mogło by się wydawać.

- Jak jestem niby bardzo zmęczona, czyli wracam po "Kuchennych rewolucjach", to się biorę za malowanie, bo mam tyle energii - podkreśla Magda Gessler.

Ponadto spełnia się artystycznie, gdy pracuje na planie swojego programu. - To jest prawdziwy renesans, bo przecież robię projekty dekoracji. W ciągu 4 dni restauracja zmienia się w jakiś "cud" - tłumaczy. Jakie są najbliższe plany artystyczne Magdy Gessler? Gwiazda planuje namalować portret swojej córki Lary Gessler oraz syna Tadeusza w towarzystwie jego przyszłej żony.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło zdjęcia głównego: Paweł Wodzyński/East News

Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości