Gwiazdy

Madonna zażyczyła sobie niezwykły prezent na urodziny. Prośba gwiazdy wzruszyła fanów

Gwiazdy

Cover Video/x-news

16 sierpnia Madonna będzie świętowała 63. urodziny. Z tej okazji opublikowała w mediach społecznościowych nagranie, w którym zwróciła się z prośbą do fanów. Chce, by wsparli zakup łóżek do szpitala. To wielki gest ze strony królowej popu.

Madonna to niekwestionowana królowa muzyki pop, która od lat podbija światowe sceny. Doczekała się pokaźnego grona fanów, a jej profil na Instagramie obserwuje ponad 16 milionów internautów!

Madonna z okazji urodzin poprosiła o pomoc

Gwiazda postanowiła wykorzystać swoje zasięgi w sieci i z okazji zbliżających się urodzin, przekazała, o czym marzy.

- Cześć wszystkim. Moje urodziny są tuż za rogiem, a oto najlepszy prezent, jaki możesz mi dać - rozpoczęła swoją przemowę, którą opublikowała na Instagramie. - Jak wiesz, mam szpital zwany Centrum Mercy James, który wybudowałam cztery lata temu w Blantyre (w Malawi - przyp. red.). To jedyny tego typu szpital, który opiekuje się dziećmi. To jedyny szpital, który prowadzi intensywną opiekę. To jedyny oddział intensywnej opieki pediatrycznej, który istnieje w całym kraju - kontynuowała.

I dodała, że utrzymanie placówki medycznej wiąże się z dużymi kosztami, dlatego prosi, by fani jej pomogli. - Chciałbym, żebyście wszyscy przekazali pieniądze na zakup łóżek. Potrzebuję 50 łóżek. Potrzebuję ich, ponieważ c hcę mieć pewność, że każde dziecko, które trafia do tego szpitala i przechodzi jakąkolwiek operację, ma potem łóżko, w którym będzie mogło wrócić do zdrowia i jest pod opieką - tłumaczyła.

Co więcej, każde z łóżek zostanie nazwane imieniem darczyńcy. - Z góry dziękuję za twoją hojność i wszystkiego najlepszego dla mnie – zakończyła.

Fani wzruszeni nagraniem Madonny

Pod wideo królowej popu posypały się liczne komentarze. Nagranie to zdobyło serca internatów, którzy zadeklarowali, że spełnią życzenie wokalistki. "Zrobione! Kocham Cię", "Poszło", "Razem możemy więcej". Wszystko wskazuje na to, że Madonna w dniu swoich 63. urodzin zbierze odpowiednią kwotę na 50 szpitalnych łóżek.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Madonna złożyła hołd swojemu byłemu protegowanemu Nickowi Kamenowi

Autor: Dominika Czerniszewska

Pozostałe wiadomości