Gwiazdy

Madonna zaśpiewała na ulicy. To nie lada niespodzianka dla jej fanów

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch
Co słychać w świecie show-biznesu?

Madonna wie, jak zaskoczyć swoich fanów. Po jednym z koncertów na Manhattanie gwiazda ruszyła na ulicę. W obstawie ochroniarzy śpiewała znane i lubiane piosenki.

Madonna zaśpiewała na ulicy

Madonna bez wątpienia jest jedną z największych gwiazd światowej sceny muzycznej. Niekwestionowana królowa muzyki pop od lat podbija listy przebojów, a bilety na jej koncerty rozchodzą się w błyskawicznym tempie. Artystka pokaźnego grona fanów doczekała się także w mediach społecznościowych. Jej profil na Instagramie obserwuje ponad 16 milionów internautów!

Niedawno artystka postanowiła wyjść naprzeciw oczekiwaniom fanów i zrobić stałym wielbicielom niespodziankę. Po jednym z koncertów, wyszła na ulicę i w otoczeniu ochroniarzy zaczęła śpiewać znane utwory.

- Madonna miała koncert w jednym z klubów na Manhattanie. Potem wyszła na ulicę i zaśpiewała – powiedział Mateusz Hładki.

Wizyta Madonny u Jimmy'ego Fallona

Gwiazda od lat wie jak wywołać poruszenie w mediach. Niedawno wokalistka była gościem programu "The Tonight Show Starring Jimmy Fallon". W trakcie trwania rozmowy Madonna postanowiła pokazać widzom swoje pośladki. W ten sposób chciała obalić zarzuty hejterów, którzy twierdzili, że zafundowała sobie implanty.

Zobacz wideo:

Mateusz Damięcki „Gwiazdą Dobroczynności” za inspirowanie do pomagania
Mateusz Damięcki „Gwiazdą Dobroczynności” za inspirowanie do pomagania Mateusz Damięcki po raz 2. otrzymał "Gwiazdę Dobroczynności". Tym razem to honorowe wyróżnienie za pomoc dzieciom chorym na SMA Źródło: Dzień Dobry TVN

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości