Maciek Musiał dostał zaproszenie od NATO. Na czym polega ich współpraca?

Autor:
Zofia
Wierzcholska
Newsy z show-biznesu
Newsy z show-biznesuDzień Dobry TVN
wideo 2/18

Maciej Musiał to aktor młodego pokolenia, który podjął się niezwykłego zadania. Na zaproszenie Sojuszu Północnoatlantyckiego zgodził się opowiedzieć swoim fanom o kulisach pracy organizacji. O szczegółach inicjatywy opowiedział w Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki

Maciej Musiał współpracuje z NATO

Maciej Musiał to aktor, który nie może narzekać na brak wyzwań zawodowych. Mimo napiętego aktorskiego grafiku zgodził się wziąć udział w projekcie Sojuszu Północnoatlantyckiego, by opowiedzieć młodym ludziom o tym, jak wygląda praca w strukturach organizacji. O szczegółach tego niezwykłego zaproszenia opowiedział dziennikarz Mateusz Hładki.

- Będzie współpracował z Sojuszem Północnoatlantyckim, z NATO. [...] Przed nim m.in. udział w manewrach wojskowych i spotkanie z przywódcami sojuszu Północnoatlantyckiego. A po co to wszystko? By przybliżyć działania NATO i pokazać siły sojuszu (…) To jest bardzo ciekawe, że taka organizacja międzynarodowa sięga po młodych liderów opinii, ambasadorów – tłumaczył Mateusz Hładki.

Aktor opowie o pracy w NATO

Organizacja Traktatu Północnoatlantyckiego, inaczej NATO to organizacja, której celem jest ochrona państw członkowskich za pomocą środków politycznych oraz wojskowych. Maciej Musiał otrzymał zaproszenie od organizacji, by na własne oczy sprawdzić, jak wyglądają jej działania. Aktor ma podzielić się wrażeniami z projektu w social mediach, o czym wspomniał na swoim Instagramie.

- Po co? Żeby przybliżyć Wam działania NATO. A także pokazać siłę i jedność sojuszu, który jest potężną gwarancją bezpieczeństwa Polski.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Zobacz program na platformie VOD.pl. Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz też na Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Zofia Wierzcholska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości