Maciej Musiał zachwyca zdjęciem z łóżka. Magda Gessler: "Mrrr! Niezłe"

Źródło:
Instagram.com
Maciej Musiał

Maciej Musiał opublikował w mediach społecznościowych fotografię bez koszulki. Umięśnione plecy aktora zrobiły wrażenie na niejednej internautce. - Ideał - czytamy w komentarzach.

Maciej Musiał - zdjęcia bez koszulki

Maciej Musiał - jeden z najpopularniejszych aktorów młodego pokolenia - ochoczo korzysta z mediów społecznościowych. Na swoim instagramowym profilu informuje o produkcjach, w których zagrał, a także pokazuje swoje życie prywatne.

Polscy aktorzy i aktorki

Piotr Adamczyk serwuje „Miłość po angielsku”
Piotr Adamczyk serwuje „Miłość po angielsku” Dzień Dobry TVN
wideo 2/17

Dużą popularnością wśród fanów cieszą się zdjęcia Macieja Musiała bez koszulki, które aktor dość regularnie publikuje. Jednak do tej pory odtwórca skupiał się na zaprezentowaniu umięśnionego brzucha i klatki piersiowej. Natomiast w najnowszym poście możemy zobaczyć wyrzeźbione plecy.

Półnagi Maciej Musiał w łóżku

Kadr ten odbił się szerokim echem. W końcu widzimy na nim półnagiego aktora pozującego z łóżka. Jego wzrok jest skierowany prosto w obiektyw, a na twarzy gości uśmiech. Dodatkowo autor w opisie dowcipnie zdradził swój przepis na idealną sylwetkę.

Pij mleko będziesz wielki (jak ja)

Internauci od razu podchwycili te słowa. - Byle bez laktozy - skomentowała Julia Wieniawa. - "Jeszcze nigdy nie miałam takiej ochoty na mleko jak teraz", "Dobra rada", "Dobrze, a może być owsiane?", "Ile litrów dziennie?" - brzmiały kolejne wpisy.

Pod zdjęciem posypało się również wiele ciepłych słów. - Mrrr! Niezłe - oceniała Magda Gessler. - "Rola kulturysty lub boksera się chyba szykuje. Super efekt pracy nad ciałem", "Boski", "Kocham", "Ideał" - komplementowali użytkownicy Instagrama.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Źródło: Instagram.com

Źródło zdjęcia głównego: PIOTR ANDRZEJCZAK/MWMEDIA

Pozostałe wiadomości