Zuzanna Kołodziejczyk wystawiła na licytację WOŚP sesję w renomowanym magazynie

Autor:
Daria
Pacańska
Zuzanna Kołodziejczyk, Zuza Kołodziejczyk

Zuzanna Kołodziejczyk jest zwyciężczynią trzeciej edycji programu "Top Model" i od lat wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Tradycyjnie na aukcję wystawiła sesję zdjęciową ze swoim udziałem. Tym razem modelka przygotowała jednak dodatkową nagrodę dla osoby, która wygra.

Zuzanna Kołodziejczyk wspiera WOŚP

Zuzanna Kołodziejczyk za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych zaprosiła do udziału w licytacji wspólnej sesji zdjęciowej. Efekty pracy przed obiektywem ukażą się na łamach magazynu GLAMOUR.

31. finał WOŚP

31. Finał WOŚP - wejście 4.
31. Finał WOŚP - wejście 4.Dzień Dobry TVN
wideo 2/4

- Tym razem zwyciężczyni licytacji będzie mogła zaprosić przed obiektyw również osobę towarzyszącą. To Ty zdecydujesz - możemy te zdjęcia zrobić w duecie, a możesz do naszego duetu zaprosić też siostrę czy przyjaciółkę. Jeśli chcesz wiedzieć, jak wygląda dzień na planie zdjęciowym w moim towarzystwie i chcesz mieć pamiątkę w postaci swoich zdjęć w jednym z najbardziej renomowanych kobiecych magazynów na świecie - zapraszam do licytowania - napisała modelka w poście na Facebooku.

Sesja zostanie wykonana pod okiem profesjonalnych stylistów, makijażystów i fryzjerów. Aktualnie najwyższa oferta to ponad 15 tysięcy złotych.

31. finał WOŚP

W tym roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra po raz 31. Zebrane środki zostaną przekazane na zakup specjalistycznego sprzętu do walki z sepsą. Fundacja po raz pierwszy zakupi także urządzenia niezbędne w laboratoriach.

Tradycyjnie w akcję zaangażowało się wiele gwiazd, osób ze świata kultury, sportu i nie tylko. Od godzin porannych pojawiają się także w studiu WOŚP-u, gdzie grają wspólnie z Jurkiem Owsiakiem.

Licytację Zuzanny Kołodziejczyk znajdziesz po tym linkiem.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska

Pozostałe wiadomości