Filip Chajzer pokazał wnętrza swojej mazurskiej rezydencji. Można tam spędzić weekend 

Autor:
Justyna
Piąsta
Filip Chajzer

Filip Chajzer wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, dlatego przekazał na licytację coś wyjątkowego. Zwycięzca aukcji będzie mógł spędzić czas w luksusowej willi prowadzącego Dzień Dobry TVN. Dom nad jeziorem czeka już na gości. Jak rezydencja wygląda w środku?

WOŚP - licytacja Filipa Chajzera

W najbliższą niedzielę 29 stycznia odbędzie się 31. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy pod hasłem "Chcemy wygrać z sepsą!". Jak co roku wiele gwiazd angażuje się w tę akcję charytatywną i wystawia na licytacje swoje rzeczy, usługi lub możliwość spotkania. Prowadzący dzień Dobry TVN Filip Chajzer poszedł o krok dalej. Osoba, która wygra aukcję, będzie mogła spędzić weekend w jego luksusowej willi na Mazurach.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

Agnieszka Woźniak-Starak wspiera WOŚP
Agnieszka Woźniak-Starak wspiera WOŚPTVN
wideo 2/4

- Co powiecie na szampana w jacuzzi, którego podam osobiście na tarasie mojej mazurskiej rezydencji @high.zen.pozezdrze? Najpiękniejsze, co mogę w tym roku przekazać na licytację dla @fundacjawosp, to niezapomniany czas. Nic nie ma większej wartości niż piękne wspomnienia, które zostaną z nami zawsze - napisał Filip Chajzer na Instagramie i dodał, że dom nad jeziorem czeka już na gości.

Filip Chajzer gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej pomocy

Zwycięzca licytacji będzie mógł nie tylko odpocząć na Mazurach, ale również osobiście poznać Filipa Chajzera. Prowadzący Dzień Dobry TVN planuje też przygotować pokoje na wzór luksusowego hotelu.

- Bym zapomniał! Postaram się zwinąć łabędzia z ręcznika jak w hotelu na wakacjach za pierdylion, a jak nie wyjdzie, mam plan B - biały węgorz (z ręcznika naturalnie). Równie efektowny, prosty do wykonania, a jak cieszy - stwierdził żartobliwie.

Willa Filipa Chajzera na Mazurach

Filip pokazał w mediach społecznościowych wnętrza mazurskiej posiadłości. Są przestronne, jasne i dominują w nich drewniane elementy oraz dekoracje. Przez wielkie okna w salonie wpada do środka dużo dziennego światła. Stylową przestrzeń dopełniają nowoczesne meble i zielona roślinność. Nie można zapomnieć też o jacuzzi, które mieści się nieopodal domu. To nie lada gratka dla fanów kąpieli z bąbelkami.

Fanom Chajzera bardzo spodobała się jego oryginalna aukcja na WOŚP. - "W takich warunkach można głowę zresetować. Udana inwestycja!", "Piękny dom", "Bosssko", "Przepięknie", "Co za magiczne miejsce", "Perfekcyjnie wewnątrz i zewnątrz. Gratulacje" - czytamy w komentarzach.

Licytację Filipa Chajzera można znaleźć TUTAJ.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości