Gwiazdy

Żona Piotra Adamczyka ma poważny problem. Nie dostaje pracy przez męża?

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski
Karolina Szymczak skarży się na warunki branży w Polsce

Karolina Szymczak poruszyła trapiący ją od jakiegoś czasu temat. Żona Piotra Adamczyka nie jest zasypywana w Polsce propozycjami ról. Zupełnie inaczej jest w Stanach Zjednoczonych, gdzie zagrała w filmie "Babylon" z Bradem Pittem. - Ciężko pracuję na swój sukces i nie jestem własnością męża - zaapelowała w wywiadzie.

Piotr Adamczyk i Karolina Szymczak - historia małżeństwa

Piotr Adamczyk i Karolina Szymczak są całkiem kilka lat temu stanęli na ślubnym kobiercu. Zakochani powiedzieli sobie "tak" 29 czerwca 2019 roku. Ceremonia ślubu owiana była tajemnicą. Media dowiedziały się o wszystkim po fakcie, dzięki czemu młoda para uniknęła niechcianego rozgłosu.

#BezCukru z Oskarem Netkowskim

#BezCukru Irańska aktywistka cz. 2
#BezCukru Irańska aktywistka cz. 2Dzień Dobry TVN Online
wideo 2/14

Aktor oraz jego ukochana niewiele mówią na temat swojego związku, strzegąc pilnie życia prywatnego. Choć para nie ma dzieci, nie wszystko stracone. - To nie jest rzecz, o której łatwo mówić. Mam 50 lat i nie mam dzieci. To na pewno trudny temat, ale tak się na razie los toczy - mówił Piotr Adamczyk w Dzień Dobry TVN.

Karolina Szymczak nie dostaje pracy przez męża?

Karolina Szymczak podobnie jak jej mąż, także robi karierę w filmie. Również za granicą. Z żoną Karoliną żyją dwa domy - rodzinny w Polsce i drugi w Stanach Zjednoczonych. Aktorska para ma na koncie mnóstwo osiągnięć.

Żona Piotra Adamczyka to jedna z nielicznych polskich aktorek, która może poszczycić się współpracą u boku Brada Pitta. Ich duet pojawił się w filmie "Babylon". W rozmowie z portalem NOIZZ ukochana Piotra Adamczyka wyznała, że w Polsce o wiele gorzej u niej z rolami. Prawdopodobnie przez popularnego męża. - Teraz nie dostaję propozycji w Polsce, bo ludzie patrzą na mnie przez pryzmat znanego męża. Fakt, że jestem jego żoną, automatycznie dorysowuje mi stereotypowe cechy "żonki", która nie ma nic ciekawego do zaproponowania światu. Tymczasem ja nazywam się Karolina Szymczak, skończyłam amerykańską szkołę aktorską, studia dziennikarskie w Polsce, ciężko pracuję na swój sukces i nie jestem własnością męża - powiedziała.

- W USA ludzie mają bardziej pozytywne podejście, są otwarci, potrafią docenić i pochwalić innych. Doświadczyłam tego osobiście. Podczas pracy na planie miałam sceny z Olivią Wilde czy z Katherine Waterstone, niekwestionowanymi gwiazdami kina. Mogły mnie omijać i nawet nie zamienić ze mną słowa, jak to pamiętam z moich doświadczeń na polskim podwórku. Olivia i Katherine zachowywały się zupełnie odwrotnie. Traktowały mnie po prostu jak koleżankę z planu, rozmawiałyśmy jak równa z równą - podsumowała.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

NOIZZ

Źródło zdjęcia głównego: Ola Skowron/ East News

Pozostałe wiadomości