Finał WOŚP 2023 w Warszawie i jego atrakcje. Kto wystąpi na scenie?

Aktualizacja:
Autor:
Diana
Ryściuk
Źródło:
tvn24.pl
WOŚP - naklejki

31. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Warszawie zbliża się wielkimi krokami. Jak co roku nie zabranie na nim koncertów, zawodów sportowych i wielu innych atrakcji. Kto wystąpi na scenie głównej finału?

31. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w 2023 r. odbędzie się pod hasłem "Żyj zdrowo w zdrowym świecie". Wspólnie zebrane pieniądze przeznaczone będą na walkę z sepsą. Jak podkreśla WOŚP - tym razem Orkiestra gra dla wszystkich, zarówno małych, jak i dużych.

Cenne przedmioty, wyjątkowe pamiątki, a nawet niezapomniane chwile. Warto wziąć udział w licytacjach WOŚP
Cenne przedmioty, wyjątkowe pamiątki, a nawet niezapomniane chwile. Warto wziąć udział w licytacjach WOŚP Źródło: "Uwaga! TVN"

31. finał WOŚP - kiedy się odbędzie? Kto wystąpi?

Finał 31. WOŚP odbędzie się w niedzielę 29 stycznia na placu Bankowym w Warszawie. Na głównej scenie wystąpi 16 artystów. Koncerty rozpoczną się o 13:40, a ostatni artysta ma wejść na scenę o 21:40. Wśród wykonawców znaleźli się m.in.: Spięty, Sztywny Pal Azji, Pull The Wire, Kirszenbaum, Kashell, Żurkowski, Hańba!, Blenders, Dagadana, Gutek i WaluśKraksaKryzys oraz Transgresja. Po kulminacyjnym "Światełku do nieba" (zaplanowanym na godz. 20) wystąpią Mrozu, Dziwna Wiosna, Dirty Shirt i LemON, którego koncert ma być zwieńczeniem finału. Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny.

31. finał WOŚP - atrakcje

W Warszawie odbędą się również koncerty w studiu telewizyjnym 31. Finału WOŚP na placu Defilad. Wystąpią tam niektórzy artyści sceny głównej z placu Bankowego, a także Orkiestra Nadarzyn, Kiernozianie oraz Voo Voo. Studio telewizyjne finału WOŚP jest ogólnodostępne, bezpłatne i pomieści określoną liczbę osób. W związku z tym można spodziewać się kolejek.

Z kolei fani aktywności fizycznej mogą zostać uczestnikami lub kibicami biegu "Policz się z cukrzycą". W planach są również liczne turnieje piłkarskie, bicie rekordu w wiosłowaniu i skoki z 40-metrowego wieżowca.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Więcej na ten temat na tvn24.pl

Zobacz także:

Autor:Diana Ryściuk

Źródło: tvn24.pl

Źródło zdjęcia głównego: NurPhoto/Getty Images

Pozostałe wiadomości