Newsy

Remigiusz Mróz przekazał na WOŚP bardzo osobistą rzecz. Co jeszcze można wylicytować na charytatywnych aukcjach?

Newsy

Autor:
Diana
Ryściuk
Remigiusz Mróz w Dzień Dobry TVN

W 2023 roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zbiera fundusze na walkę z sepsą, a hasłem przewodnim są słowa: "Żyj zdrowo w zdrowym świecie". Jak co roku, wśród milionów osób wspierających zbiórkę znajdują się gwiazdy, artyści, politycy i inne osobistości. W tym gronie jest również pisarz Remigiusz Mróz. Jaki przedmiot przekazał na licytację?

Remigiusz Mróz na rzecz WOŚP

Remigiusz Mróz to obecnie najpopularniejszy polski pisarz, autor głównie powieści kryminalnych. Postanowił wesprzeć 31. edycję WOŚP i oddać na aukcję swoją marynarkę. Z pozoru zwykły element garderoby zyskuje na wartości, gdy pozna się jego historię. A tą pisarz podzielił się w mediach społecznościowych.

Jak widać, wylicytować można nie tylko wyjątkową marynarkę, ale również tajemniczą zawartość kieszeni. Co więcej, osoba, która wygra licytację, będzie mogła odebrać wygraną osobiście. Będzie więc okazja, by zamienić z pisarzem kilka słów i poprosić o autograf na książce. Remigiusz Mróz ma spore grono miłośników swojej twórczości, więc aukcja cieszy się powodzeniem.

Gramy z WOŚP! - przegląd aukcji
Gramy z WOŚP! - przegląd aukcji Źródło: Dzień Dobry TVN

Inne wyjątkowe aukcje na WOŚP 2023

Każdego roku osoby wspierające Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy zaskakują swoimi pomysłami na aukcje. Nie sposób je tu wszystkie wymienić, ale staramy się w redakcjach dziendobry.tvn.pl i tvn24.pl nagłaśniać ich jak najwięcej. Poniżej artykuły poświęcone tegorocznym licytacjom.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor:Diana Ryściuk

Źródło zdjęcia głównego: J. Dudek

Pozostałe wiadomości