Gwiazdy

Muzyczny debiut Macieja Musiałowskiego. Miłosną historię zaśpiewał w duecie z Julią Wieniawą

Gwiazdy

Aktualizacja:
Julia Wieniawa, Maciej Musiałowski

23 marca Maciej Musiałowski i Julia Wieniawa pochwalili się w sieci nowym projektem. Aktorzy wspólnie nagrali piosenkę "Zabierz tę miłość". Zmysłowy utwór opowiadający o potrzebie bliskości, cierpieniu i nadziei doczekał się także teledysku. Za tekst i kompozycję odpowiada utalentowany aktor.

Maciej Musiałowski – człowiek wielu talentów

Maciej Musiałowski i Julia Wieniawa to młodzi i jedni z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorów. Para, którą ostatnio coraz częściej widzimy na wielkim ekranie, miała okazję współpracować m.in. na planie "Hejtera" Jana Komasy. Pod koniec marca artyści pokazali się fanom z nieco innej strony. Aktorzy wystąpili razem w zmysłowym duecie, wyśpiewując piosenkę "Zabierz tę miłość". Choć Julię wiele razy mogliśmy usłyszeć na playlistach wielkich rozgłośni radiowych, dla Macieja był to muzyczny debiut. Jak się okazuje, aktor nie tylko świetnie czuje się przed kamerą i na deskach teatru, ale także ma świetny słuch muzyczny oraz ciepły i głęboki głos, który potrafi utulić słuchaczy. Pasję do muzyki postanowił więc przelać na autorski projekt. To właśnie Maciej jest autorem tekstu oraz muzyki do utworu "Zabierz tę miłość". Za produkcję odpowiadał jeden z najbardziej uznanych polskich producentów Wojtek Urbański.

- Relacja, rozstanie i rozbieżności – to emocje, które prowadziły mnie podczas pisania tego utworu. Wyjechałem, nie chciałem stać się ofiarą lockdownu, zamkniętą w mieszkaniu z psem i głową pełną myśli. Szczęście w nieszczęściu przyniosło zaproszenie od pewnej Rosjanki, wspaniałej kobiety, która mianowała się moją ciocią. W jej pięknym domu stało pianino, któremu przyglądałem się dość długo. W końcu się przełamałem. Z dnia na dzień przelałem uczucia na pierwszą zwrotkę i refren. Bałem się. Nie chciałem oswajać tych uczuć, ale stało się i… nie żałuję, bo dzięki temu w końcu mogłem się uwolnić od tych emocji – mówi Musiałowski.

Teledysk do utworu

We wtorkowy poranek artyści pochwalili się w mediach społecznościowych premierą singla. Do utworu "Zabierz tę miłość" powstał także zmysłowy teledysk. Za jego scenariusz i reżyserię odpowiadał Jakub Barzak, za kamerą stanął Maciej Twardowski, a choreografię przygotował Stefano Terrazzino.

"Zabierz tę miłość" już do posłuchania na wszystkich platformach streamingowych i obejrzenia na YouTubie. Zapraszam do wejścia z nami w tę historię - napisała na Instagramie Julia Wieniawa.

Na nowe wieści bardzo szybko zareagowali fani. Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy, w których internauci zachwycali się duetem Macieja i Julii.

  • Cudowny utwór, sztos
  • Och!!! Jakie piękne
  • Łzy i łzy - dawno mnie tak żadna piosenka nie poruszyła... cudowne

Julia Wieniawa: Janek Komasa jest wspaniały, to dla mnie zaszczyt, że mogłam z nim pracować. Zobacz wideo.

Zobacz także:

Julia Wieniawa pokazała wnętrze swojego mieszkania. Jakie kolory królują w kuchni i łazience?

Julia Wieniawa pokazała mamę. Fani: "Te geny są na wagę złota"

Julia Wieniawa rozciąga się na kanapie. "Wygięta w chińskie 8"

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości