Gwiazdy

Jak wygląda życie żony piłkarza? Laura Zielińska: "To nasza największa przygoda"

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Reporter:
Aleksandra Rogowska-Lichnerowicz
Laura Zielińska o emocjach związanych z byciem żoną piłkarza
Laura Zielińska o emocjach związanych z byciem żoną piłkarza Dzień Dobry TVN
wideo 2/15

Laura Zielińska opowiedziała o emocjach związanych z byciem żoną piłkarza. W rozmowie z Dzień Dobry TVN mówiła też o włoskim życiu, które wiodą obecnie. - Jesteśmy bardzo szczęśliwi - przyznała ukochana reprezentanta Polski Piotra Zielińskiego.

Piotr Zieliński to jeden z najzdolniejszych zawodników reprezentacji Polski. W swojej karierze rozegrał ponad 470 meczów. Strzelił 61 goli i miał 62 asysty. Swój talent miał okazję zaprezentować m.in. na mistrzostwach Europy i mistrzostwach świata, za które zebrał same pozytywne opinie. Obecnie mieszka we Włoszech i gra w klubie SSC Napoli, a kibicuje mu żona Laura Zielińska.

Laura i Piotr Zielińscy - historia związku

Laura i Piotr Zielińscy pochodzą z tej samej miejscowości.

- Nasze rodzinne domy są położne ulice dalej, także zawsze gdzieś tam się mijaliśmy. Natomiast poznaliśmy się w 2014 roku, kiedy Piotrek wrócił z Włoch na święta Bożego Narodzenia. Wtedy dzięki naszym wspólnym znajomym, moim przyjaciółkom, poznaliśmy się bliżej. Od tamtej pory wszystko się zaczęło i było już wspólne - wspominała rozmówczyni Aleksandry Rogowskiej-Lichnerowicz, reporterki Dzień Dobry TVN.

Para w 2019 roku stanęła na ślubnym kobiercu, a dwa lata później powitała na świecie syna Maksymiliana. Jak Laura odnajduje się w roli mamy? - Nie zdawałam sobie sprawy nawet, jak bardzo będę to wszystko przeżywać. Maksiu jest cudowny. Zalał nas ogromną falą miłości, tak że jesteśmy bardzo szczęśliwi - zapewniła Laura Zielińska.

Włoskie życie Laury i Piotra Zielińskich

Przeprowadzka do Włoch była dla żony piłkarza wielkim wydarzeniem. - Nie znałam języka, nie znałam nikogo w Neapolu, ale jest to cudowne miejsce. Uważam, że to nasza największa przygoda w życiu - Neapol, to, co nas tutaj spotkało i jacy cudowni ludzie nas otaczają, na których możemy zawsze liczyć - mówiła w Dzień Dobry TVN.

Jakie emocje towarzyszą jej podczas meczów? - To nie jest tak, że za każdym razem się stresuję. Już chyba troszeczkę odczuwam Piotrka emocje i widzę po nim, kiedy jest bardziej zestresowany, zmotywowany, przejęty. Wtedy [...] wiem, że trzeba mocniej trzymać kciuki i mocniej wspierać. Jak się pójdzie na trybuny, czuć tę adrenalinę. Zawsze jestem mega dumna, jak Piotrek zagra swój super mecz. Jeszcze dodatkowo strzeli gola, to rozpiera mnie niesamowita duma. Jestem najdumniejszą żoną, na pewno w Neapolu - podkreśliła Laura Zielińska.

Jakie są jej plany zawodowe? Posłuchaj całej rozmowy w materiale wideo.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Dominika Czerniszewska

Reporter: Aleksandra Rogowska-Lichnerowicz

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości