Gwiazdy

Lara Gessler pokazała zdjęcia ze swojego bajkowego ślubu

Gwiazdy

Aktualizacja:
Autor:
Daria
Pacańska
Co słychać w świecie show-biznesu?

Lara Gessler i Piotr Szeląg po raz drugi powiedzieli sobie "tak". Tym razem w pięknej bajkowej scenerii zimowego Zakopanego. Uroczystość odbyła się w tajemnicy. Dopiero dzisiaj panna młoda pokazała zdjęcia z ceremonii.

Lara Gessler i Piotr Szeląg ponownie na ślubnym kobiercu

Lara Gessler i Piotr Szeląg postanowili wszystkich zaskoczyć i po raz drugi wziąć ślub. Tym razem zdecydowali się na klimatyczne Zakopane. "Tak" powiedzieli sobie na zewnątrz, a pannę młodą do ołtarza odprowadził jej przyjaciel, Piotr Czajkowski. Na jednym ze zdjęć widać także przejętą Magdę Gessler, która nagrywała nowożeńców.

- Tak. Dla Ciebie zawsze tak "Tak" - napisała Lara pod niewielką galerią fotografii.

Na pierwszym zdjęciu Lara wpatruje się w ukochanego, który zagrał dla niej na gitarze. Restauratorka była ubrana w prostą, długą białą sukienkę i koronkowe nakrycie głowy, miała też długi tren. Jej wybranek postawił na czarny dół i jasną marynarkę.

Zobacz także: Rok zmian Lary Gessler

Rok zmian Lary Gessler
Rok zmian Lary Gessler Źródło: Dzień Dobry TVN

Niezwykły ślub Lary Gessler i Piotra Szeląga

To była niezwykła, klimatyczna ceremonia. Oprócz ciepłych komentarzy gości pod postem można zobaczyć mnóstwo gratulacji od fanów Lary, którzy byli zachwyceni całą oprawą tak ważnego wydarzenia w życiu pary.

"Jakie to piękne", "Gratulacje najwspanialszej parze świata", "Jesteście cudowni", "Bajkowa uroczystość" - to tylko niektóre wpisy pod publikacją Lary Gessler.

Nie mogło zabraknąć także komentarza Magdy Gessler. Mama panny młodej wstawiła na swój profil w mediach społecznościowych zdjęcie z wesela, na którym jest wyraźnie wzruszona.

- Wesele Lary, cudo bajka - podpisała fotografię.

Następnego dnia odbyły się poprawiny. Goście bawili się na zewnątrz, dookoła rozpościerały się górskie, nieziemskie widoki. Były tańce, muzyka, wojna na śnieżki i pyszne jedzenie z grilla.

- Nie ma drugiej panny młodej jak @lara_gessler wije się jak boa, piękna moja. Stroje w klimacie Saint Moritz 82 to jest czad - napisała Magda Gessler, która wstawiła na swój profil film z tańczącą Larą.

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Grochocki/East News

Pozostałe wiadomości