Gwiazdy

Lanberry nagrała utwór do serialu "Papiery na szczęście". "To piosenka o odwadze"

Gwiazdy

Autor:
Martyna
Trębacz
Lanberry i jej „Plan awaryjny”

Już niebawem na antenie TVN7 emitowany będzie nowy serial "Papiery na szczęście". Z tej okazji w studio Dzień Dobry TVN pojawiła się wokalistka Lanberry, której utwór promuje tę produkcję. Artystka opowiedziała o tym, w jaki sposób zmieniła ją pandemia i dlaczego unika ścianek. Na koniec programu zaśpiewała utwór "Plan awaryjny", promujący serial. 

Papiery na szczęście – nowy serial TVN7

Od 6 września na antenie TVN7 można oglądać nowy serial "Papiery na szczęście" w reżyserii Reginy Zawadzkiej-Bigaj. W głównej roli zobaczymy Adriannę Kalską, której partnerować będą Mateusz Kmiecik, Jakub Sasak czy Julia Latosińska. W teledysku do piosenki "Plan awaryjny", który promuje serial, oprócz Adrianny Kalskiej pojawili się znani polscy influencerzy, jak Magda Bereda, Natalia Sisik, Patrycja Sobolewska i Rafał Jonkisz. 

Lanberry nagrała piosenkę promującą "Papiery na szczęście"

Lanberry, czyli Małgorzata Uściłowska jest wokalistką, kompozytorką i autorką tekstów piosenek. W sierpniu tego roku miał premierę najnowszy teledysk do utworu "Plan awaryjny", który promuje nowy serial TVN7 "Papiery na szczęście". Choć piosenka nie powstała z myślą o serialu to jak przyznała artystka, świetnie wkomponował się w jego klimat. - Idealnie wpasowała się w ten serial. To piosenka o odwadze, żeby porzucić to, co nam nie służy i pójść dalej w nieznane. Tak jak główna bohaterka – mówiła piosenkarka.

Lanberry nie ukrywa, że okres pandemii był dla niej szczególnie ważny. Jak większość osób mogła w tym czasie zwolnić i dzięki temu otworzyć się na innych. - Pandemia spotęgowała potrzebę otworzenia się na świat i mojego słuchacza. Te historie spisane na mojej płycie "Co gryzie panią L." rzeczywiście opowiadają o tym, co mnie gryzie, co obserwuję, co się dzieje w naszym społeczeństwie – mówiła artystka.

Przy okazji piosenkarka przyznała, że od samego początku miała pomysł na swoją karierę i świadomie unika życia w blasku fleszy. - Bardzo rzadko bywam na ściankach, zazwyczaj są to wydarzenia ściśle związane z muzyką i taki był mój zamysł – powiedziała.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Lanberry w piosence "Plan awaryjny"

Lanberry w piosence „Plan awaryjny”
Lanberry w piosence „Plan awaryjny” Źródło: Dzień Dobry TVN

Autor:Martyna Trębacz

Pozostałe wiadomości