Gwiazdy

"Kuchenne rewolucje". Magda Gessler nie wiedziała, jak trafić do restauracji

Gwiazdy

Autor:
Berenika
Olesińska
Źródło:
materiał prasowy
"Kuchenne rewolucje" - zwiastun 11. odcinka
"Kuchenne rewolucje" - zwiastun 11. odcinka
wideo 2/8

Magda Gessler zawitała do Czeladzi, by pomóc właścicielom lokalu Dobre Jadło w rozkręceniu kulinarnego biznesu. Gwiazda "Kuchennych rewolucji" nie mogła jednak trafić do restauracji. Dlaczego?

"Kuchenne rewolucje" - opis 11. odcinka

Czeladź to sąsiadujące z Katowicami i Sosnowcem miasto Zagłębia Dąbrowskiego. Mieszka tam ponad 30 tysięcy osób, a wśród nich małżonkowie Małgorzata i Marek - właściciele restauracji Dobre Jadło.

Na co dzień lokalem zarządza Marek. Małgorzata mieszka i prowadzi drugi niegastronomiczny biznes w Opolu. Bycie właścicielką restauracji i żoną na odległość jest dla niej bardzo męczące i frustrujące. Tym bardziej, że z zysków opolskiej firmy co miesiąc dopłaca ponad trzy tysiące do Dobrego Jadła.

Magda Gessler przeprowadza rewolucję w Czeladzi

Lokal Dobre Jadło przynosi spore straty, co ma fatalny wpływ na relacje coraz częściej kłócących się małżonków. W końcu oboje zdecydowali się poprosić o pomoc Magdę Gessler. Ale jak znana restauratorka miała tam trafić, skoro Marek zasłonił szyld własnej restauracji wielkim banerem reklamującym salę bankietową? Sprawdź, jak zakończyła się ta rewolucja.

Emisja 11. odcinka nowego sezonu "Kuchennych rewolucji" już w czwartek 12 maja o godz. 21:35 w TVN. Dwunasty odcinek znajdziesz w serwisie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Berenika Olesińska

Źródło: materiał prasowy

Źródło zdjęcia głównego: x-news

Pozostałe wiadomości