Gwiazdy

Michał Meyer pokazał kulisy "Mask Singer". Tego nie zobaczycie w telewizji

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski

Michał Meyer dobrze zna zakamarki studia "Mask Singer". Spędził tam wiele godzin, obserwując przygotowania do kolorowego show. Teraz postanowił przed fanami odrzeć z tajemnicy backstage programu.

"Mask Singer" - jedyne takie show

Pierwsza polska edycja "Mask Singer" dobiegła końca. Widzowie TVN mieli szansę obserwować wielkie muzyczne widowisko, wyprodukowane ze spektakularnym rozmachem. Surrealistyczne kostiumy, hity polskich i światowych list przebojów, ale przede wszystkim zabawa w szukanie odpowiedzi na pytanie - kto kryje się pod maską?

"#BezCukru z Oskarem Netkowskim"

#BezCukru 10. Michał Szpak
#BezCukru 10. Michał Szpak Dzień Dobry TVN Online
wideo 2/10

Grupa detektywów w składzie: Kuba Wojewódzki, Joanna Trzepiecińska, Kacper Ruciński oraz Julia Kamińska próbowała odpowiedzieć na pytanie, kto kryje się pod maską. Szybko okazało się, że zadanie to nie było łatwe, ponieważ prawdziwy głos uczestników mogli usłyszeć jedynie w trakcie wykonywania piosenki.

1. miejsce w programie zajął Deszcz, czyli ceniona aktorka i piosenkarka Natasza Urbańska. Gwiazda ze wzruszeniem podziękowała za tak wielkie wyróżnienie. Przyznała, że udział w show był dla niej wielką i niezapomnianą przygodą.

Michał Meyer za kulisami "Mask Singer"

Michał Meyer, choć był prowadzącym show TVN, nie znał tożsamości jego uczestników. Także i dla niego niespodzianką było każdorazowe zdjęcie maski z twarzy występującej na scenie gwiazdy. Teraz, kiedy wszystko jest już jasne i poznaliśmy zwyciężczynię, obnażył program z kolejnych tajemnic.

Wielu widzów i fanów programu dociekało, co dzieje się na backstage'u show, gdzie co i rusz znikały gwiazdy, prowadzący, czy detektywi.

- Ja też zwykle za dużo nie mogę widzieć, bo na tym to polega, że ja Was oprowadzam jako oprowadzający teraz, a w programie prowadzę jako prowadzący, ale za dużo nie wiem - przyznał Meyer.

Pełną relację z backtage'u zobaczycie pod linkiem poniżej:

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Paweł Wodzyński/East News

Pozostałe wiadomości