Gwiazdy

"Kuchenne Rewolucje" w Białymstoku. Czy Magda Gessler uratuje Spagheterrię?

Gwiazdy

Autor:
Agnieszka
Mrozińska
Źródło:
materiały prasowe
Magda Gessler

W Białymstoku mieszka niemal trzysta tysięcy ludzi, a w mieście pojawia się coraz więcej turystów. Spagheterria prowadzona przez Renatę leży blisko centrum miasta, a jednocześnie nieco na uboczu. Lokal jest jej oczkiem w głowie, ale i źródłem utrapienia. Kobieta o pomoc w ratowaniu swojego biznesu poprosiła Magdę Gessler.

"Kuchenne Rewolucje" w Białymstoku

Renata przez 18 lat pracowała we Włoszech, gdzie zakochała się we tamtejszych smakach. Jej największym marzeniem było wrócić do rodziny i stworzyć namiastkę Italii w Białymstoku. W prowadzeniu restauracji pomaga jej córka Magda, która z matką przez prawie 20 lat żyła na odległość i teraz obie nadrabiają stracony czas.

Kuchenne Rewolucje

"Kuchenne rewolucje" w Kamionkach
"Kuchenne rewolucje" w KamionkachTVN
wideo 2/10

Mimo, że właścicielka jest pewna i dumna ze swojej kuchni, to sen o Włochach na Podlasiu zamienił się w koszmar. Restauracja nie przyciąga gości, długi rosną i Renata zaczęła tracić nadzieję, że będzie lepiej. Bo lokal, który miał po długiej rozłące znów połączyć rodzinę, zamienił się w miejsce przynoszące same problemy.

Córka poprosiła o pomoc Magdę Gessler

Magda, córka właścicielki, widząc, ile pracy i serca wkłada jej mama w restaurację, która nie przynosi żadnego zysku, postanowiła poprosić o pomoc Magdę Gessler. Czy ta spełni marzenie Renaty i zbuduje kawałek Włoch na Podlasiu? Czy po 18 latach rozłąki rodzina będzie wreszcie kompletna i szczęśliwa? To wyzwanie dla Magdy Gessler.

"Kuchenne Rewolucje" - gdzie i kiedy oglądać

Emisja odcinka w czwartek (17 listopada) o godz. 21:35 w TVN. Zmagania bohaterów popularnego formatu można śledzić także za pośrednictwem serwisu Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Agnieszka Mrozińska

Źródło: materiały prasowe

Źródło zdjęcia głównego: materiały prasowe

Pozostałe wiadomości