Gwiazdy

Kuba Wojewódzki na zdjęciu z 1981 r.: "Kiedy mężczyzna jest szczęśliwy, jest także piękny". Zdradził, kogo wtedy poznał

Gwiazdy

Aktualizacja:
Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki nie boi się pokazywać zdjęć z przeszłości. Ostatnio pochwalił się fotografią wykonaną 40 lat temu. Dziennikarz w dołączonym poście zdobył się na pewne wyznanie.

Kuba Wojewódzki na zdjęciu sprzed 40 lat

Kuba Wojewódzki jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych. Konto dziennikarza na Instagramie śledzi prawie 1,5 miliona osób. Na profilu możemy zobaczyć nie tylko zdjęcia promujące program Kuby, ale również ukazujące jego życie prywatne. Ostatnio "król TVN-u" - jak zwykł o sobie mówić - umieścił na swoimi profilu fotografię wykonaną 40 lat temu.

- Kiedy mężczyzna jest szczęśliwy, jest także piękny. Jest rok 1981. Właśnie poznałem Grzegorza Ciechowskiego i już wiedziałem co będę robił - czytamy w poście.

Zdjęcie szybko zaczęli komentować fani dziennikarza. Zdaniem wielu, im Kuba Wojewódzki jest starszy, tym lepiej wygląda. - Jest pan jak wino - napisała jedna z obserwatorek konta, a inna dodała: - Potwierdzam, że "facet jak wino...".

Kuba Wojewódzki - kim jest

To znany dziennikarz i prowadzący popularny program TVN "Kuba Wojewódzki". Wyróżnia się błyskotliwym żartem, ciętą ripostą, a co najważniejsze – idealnym wyczuciem. Niewiele wiadomo o życiu prywatnym gwiazdy. Głośno było tylko o dwóch jego związkach - z Anną Muchą, z którą spotykał się przez 3 lata i Renatą Kaczoruk. Miłość z modelką przetrwała 5 lat.

Zobacz wideo: Idealny mężczyzna według Renaty Kaczoruk. "Przede wszystkim lubię jak jest dojrzały i odważny"

>>> Zobacz także:

"To było okupione bardzo dużym bólem". Klaudia Halejcio o trudach macierzyństwa

Zofia Zborowska-Wrona aż rok przygotowywała się do ciąży. Przeszła długą drogę, żeby być mamą

Alicja Wieniawa-Narkiewicz pochwaliła się zdjęciem z zakończenia roku szkolnego. Pójdzie w ślady znanej siostry?

Autor: Iza Dorf

Źródło zdjęcia głównego: Wojciech Kurczewski/TVN

Pozostałe wiadomości