Gwiazdy

Królowa Elżbieta II doczekała się własnej lalki Barbie. Jej szczegóły zachwycają

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Reporter:
Mateusz Hładki
Show-biznes w pigułce
Show-biznes w pigułceDzień Dobry TVN
wideo 2/7

Do sprzedaży trafiła kolekcjonerska lalka Barbie inspirowana królową Elżbietą II. Projekt powstał, aby uczcić dwa tegoroczne wydarzenia - Platynowy Jubileusz i 96. urodziny monarchini. Jak wygląda zabawka i gdzie można ją kupić? O tym opowiedział nasz reporter, Mateusz Hładki.

Lalka Barbie inspirowana królową Elżbietą II

Królowa Elżbieta II doczekała się własnej lalki Barbie. Producent jednej z najpopularniejszych zabawek na świecie postanowił uczcić w ten sposób dwie, wyjątkowe okazje. Jedną z nich jest 70. rocznica panowania monarchini, a drugą jej 96. urodziny, które obchodziła 21 kwietnia.

Limitowana lalka Barbie jest drugą zabawką z serii "Barbie’s Tribute Collection", a jej celem jest uhonorowanie osób kształtujących kulturę i społeczeństwo. Gdzie można ją kupić? Jest ona dostępna na stronie producenta w cenie 75 dolarów, z ograniczeniem trzech sztuk na kupującego.

Detale w projekcie lalki królowej Elżbiety II

Lalka inspirowana monarchinią ubrana jest w białą, długą suknię. - Królowa Elżbieta II ma na sobie wstęgę, którą nosił jej dziadek Jerzy V i różową kokardkę, którą dostała od ojca Jerzego VI - wyjaśnił Mateusz Hładki.

Na uwagę zasługuje również opakowanie, w jakim można zakupić tę wyjątkową zabawkę. Barbie umieszczono na tle inspirowanym Pałacem Buckingham, a w oddali widać też królewski tron.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki zobaczysz na Player.pl.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Reporter: Mateusz Hładki

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości