Gwiazdy

Kinga z "40 kontra 20" opublikowała zaskakujące zdjęcie z Robertem. "Tak się kochają cielaczki"

Gwiazdy

40 kontra 20, Robert Kochanek

Związek Roberta Kochanka i Kingi Zapadki z "40 kontra 20" wzbudził wiele emocji. Widzowie programu nie spodziewali się takie obrotu zdarzeń. Choć show skończyło się jakiś czas temu, wszystko wskazuje na to, że zakochani każdego dnia darzą się coraz większym uczuciem. W sieci zarówno były tancerz, jak i 25-latka dzielą się uroczymi zdjęciami.

Kinga opublikowała zaskakujące zdjęcie z Robertem

Związek Kingi i Roberta budził wiele emocji i zagadek. Tuż po zakończeniu programu "40 kontra 20" para oficjalnie potwierdziła swoje relacje. Zakochani postanowili iść przez życiową drogę razem. Wszystko wskazuje na to, że między tancerzem a 25-letnią dziewczyną zakwitło prawdziwe uczucie. Niedawno wspólnym zdjęciem w sieci pochwalił się Kochanek, dzień później romantyczny kadr opublikowała na Instagramie Kinga.

Oto moja niespodzianka, jakby ktoś nie wiedział, to tak się kochają cielaczki

– napisała pod zdjęciem.

Fani kibicują parze

Pod postem Kingi natychmiast pojawiło się wiele komentarzy. Fani przyznali, że od samego początku kibicowali parze i trzymali za nich kciuki. Teraz cieszą się ich szczęściem i dodają, że Kinga i Robert wyglądają uroczo.

"Dużo szczęścia i miłości", "Jesteście cudowni!", "Jesteście szaleni. Ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu", "Od początku ci kibicowałam i cieszę się, że jesteście razem" - pisali fani.

Zobacz wideo: Robert Kochanek o rywalizacji w programie

Zobacz także:

Co przyniesie jesień w TTV? Na antenę wracają "Królowe życia" i "Down the road". Są też nowości

Stylizacje gwiazd na prezentacji jesiennej ramówki TVN. Zagłosuj, kto wyglądał najlepiej

Katarzyna i Cezary Żakowie rozstali się? Aktorka skomentowała doniesienia: "Tradycji stało się zadość"

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości