Keanu Reeves pokazał się bez koszulki. 56-letni aktor zachwyca formą

Aktualizacja:

Keanu Reeves przez lata uważany był za jednego z najprzystojniejszych aktorów Hollywood. Uwagę widzów przyciągał zarówno doskonałymi rolami, jak i wspaniałą formą. Choć potem media donosiły o tym, że gwiazdor z "Matrixa" się zaniedbał, wydaje się, że to już przeszłość. Artysta pojawił się niedawno na plaży w Malibu i zachwycił fanki.

Keanu Reeves zachwycił sylwetką

Choć Keanu Reevesa na cały świat rozsławił kultowy "Matrix", już wcześniej grywał w głośnych filmach, takich jak "Adwokat diabła" czy "Niebezpieczne związki". Przez całe lata 90. był jedną z najjaśniejszych gwiazd Hollywood i wzdychały do niego miliony fanek na całym świecie. Choć w 1994 roku finalnie nie wybrano najprzystojniejszego mężczyzny magazynu "People", podobno to właśnie on miał znaleźć się wówczas na okładce.
Niestety potem na wyglądzie aktora odbiła się depresja, którą spowodowały tragiczne wydarzenia w jego życiu. Nikomu o tym nie mówił. Sam podjął wysiłek, by zawalczyć o swoje szczęście. Gdy mu się to udało, stwierdził, że każdy dzień jest cenny, a człowiek może wszystko pokonać . Zaczął też znów o siebie dbać. Choć później zdarzały się jeszcze momenty, że media donosiły o jego fatalnym wyglądzie, wydaje się, że nie było to spowodowane złym stanem zdrowia, a po prostu chęcią nieprzyciągania uwagi paparazzi.
Jakiś czas temu Keanu znalazł miłość i widać, że relacja z 47-letnią Alexandra Grant go naprawdę uskrzydla. Artysta bowiem wygląda na 20 lat młodszego, niż jest w rzeczywistości!
56-letni Reeves został sfotografowany w ubiegły weekend na publicznej plaży w Malibu. Podjechał tam na swoim motocyklu marki Arch i podobno w ogóle nie przejmował się innymi spacerowiczami. Ściągnął koszulkę i mimo nieprzyjemnej pogody wszedł do lodowatej wody. Wyglądał na niezwykle szczęśliwego i - co więcej - zachwycał niesamowitą formą.
Dzień Dobry TVN

Dieta Keanu Reevesa

Czemu Keanu zawdzięcza swoją sylwetkę? Podobno od czasów "Matrixa" stosuję tę samą dietę - kontroluje wielkość porcji, co jego zdaniem jest kluczem do dobrej formy. Wiadomo, że w jego jadłospisie dominują kurczak, makaron, ryż i warzywa.
- Po prostu zdrowo jem. Spożywam trzy małe posiłki dziennie. Do tego okazjonalnie kieliszek wina lub jakieś piwko - zdradził w jednym z wywiadów.
Aktor nie stroni także od wysiłku fizycznego.
- Jestem przyzwyczajony do wysiłku. Na co dzień gram w koszykówkę, hokeja. Czasem nawet lubię potańczyć i pojeździć konno - mówił.
Dzień Dobry TVN
Dzień Dobry TVN
Zobacz też:
Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl
Autor: Sabina Zięba
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości