Gwiazdy

Keanu Reeves zdradził, co sądzi o scenariuszu do nowej części „Matrixa”. Czego mogą spodziewać się fani?

Keanu Reeves

Dzień Dobry TVN

Gwiazdy

Keanu Reeves zdradził, co sądzi o scenariuszu do nowej części „Matrixa”. Czego mogą spodziewać się fani?

Keanu Reeves

Dzień Dobry TVN

Trwają prace nad 4 częścią „Matrixa”. W nadchodzącej produkcji sióstr Wachowskich ponownie zobaczymy Keanu Reeves’a i Carrie-Anne Moss. Filmowy Neo w niedawnym wywiadzie wyznał, co przekonało go do ponownego wcielenia się w słynną rolę.

Matrix 4 - kolejna część kinowego widowiska

Mimo że od premiery ostatniej części trylogii Lany i Lilly Wachowskich minęło blisko 17 lat, kultowa seria wciąż cieszy się niesłabnącą popularnością. Niedawno fanów „Matrixa” zelektryzowała wiadomość o kontynuacji opowieści o rebeliantach walczących z maszynami. Jak na razie wiadomo, że Keanu Reeves ponownie wcieli się w Neo, a partnerować mu będzie Trinity grana przez Carrie-Anne Moss. Pojawiają się również głosy, że w nowej odsłonie serii pojawi się również Neil Patrick Harris i Priyanka Chopra.

Keanu Reeves o 4 części Matrixa

Informacja o pracach nad nową częścią „Matrixa” zaskoczyła nie tylko fanów, ale i członków oryginalnej obsady. Na pokład nowej produkcji szybko wskoczył odtwórca głównej roli Keanu Reeves. Jak wyznał w jednym z wywiadów, przekonał go do tego świetny scenariusz autorstwa Lany Wachowski.

Lana Wachowski napisała piękny scenariusz i wspaniałą fabułę, która do mnie przemawia. To jedyny powód, żeby to zrobić. Ponowna praca z nią jest niesamowita 

– wyznał gwiazdor.

Zdaniem aktora treść scenariusza jest nie tylko wyjątkowa, ale zawiera również istotne treści, które mogą wzbogacić odbiorców.

Matrix – kultowa trylogia

Pierwsza część trylogii sióstr Wachowskich trafiła do kin w 1999 roku. Historia opowiadała o wybrańcu o imieniu Neo (Keanu Reeves), którego misją jest ochrona ludzkości przed tyranią maszyn i wyzwolenia jej z wirtualnej rzeczywistości znanej jako Matrix.

W gronie gwiazd, które wystąpiły w serii znaleźli się: Laurence Fishburne, Carrie-Anne Moss, Hugo Weaving, Jada Pinkett Smith i Monica Bellucci.

Zobacz też:

Matrix 4 - kto zagra w nowym filmie? Znamy kolejne nazwisko

Kultowe filmy lat 90. – zagraniczne i polskie hity, które warto sobie przypomnieć

Halle Berry o filmie „John Wick 3”: "Bardzo chciałam stać się częścią tego świata"

Co sądzisz o tym artykule?
69
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0