Gwiazdy

Nie żyje Bonnie Pointer. Współzałożycielka zespołu The Pointer Sisters miała 69 lat

David Clapp/Getty Images

Gwiazdy

Nie żyje Bonnie Pointer. Współzałożycielka zespołu The Pointer Sisters miała 69 lat

David Clapp/Getty Images

Bonnie Pointer, wokalistka zespołu The Pointer Sisters zmarła w poniedziałek, 8 czerwca. Twórczyni hitu "I'm So Excited" miała 69 lat. O śmierci artystki poinformowała w mediach jej siostra, Anita. 

Bonnie Pointer nie żyje

W poniedziałek, 8 czerwca w amerykańskich mediach pojawiła się smutna wiadomość o śmierci artystki. Anita Pointer potwierdziła informację tabloidowi TMZ. 

Z wielkim smutkiem muszę ogłosić fanom The Pointer Sisters, że moja siostra Bonnie zmarła dziś rano 

- powiedziała siostra Bonnie. 

Nasza rodzina jest zdruzgotana, w imieniu mojego rodzeństwa, ja i cała rodzina Pointerów prosimy w tej chwili o Wasze modlitwy

- czytamy dalej. 

Agent gwiazdy - Roger Neal poinformował, że przyczyną śmierci Bonnie był atak serca

The Pointer Sisters

Zespół powstał z inicjatywy Bonnie w 1969 roku. To właśnie ona przekonała swoje siostry - June, Anitę i Ruth do rozpoczęcia kariery estradowej. Bonnie Pointer była solistką i najważniejszą członkinią zespołu. "Yes We Can Can", "Fairytale", "Jump (For My Love)", "I'm So Excited" - hity grupy królowały w latach 70. i do dziś są znane na całym świecie. 

W 1977 roku Bonnie porzuciła zespół i zdecydowała się na karierę solową, która jednak trwała dość krótko. Wydała trzy albumy, a jej największym hitem był "Heaven Must Have Sent You”. Zagrała także w filmie "Road to Nowhere" z 2010 roku.

Zobacz także:

Co sądzisz o tym artykule?
84
8
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0