Gwiazdy

Elton John sfinansował operację byłej narzeczonej. „Wzruszył mnie. Po tych wszystkich latach to bardzo miłe”

x-news

Gwiazdy

Elton John sfinansował operację byłej narzeczonej. „Wzruszył mnie. Po tych wszystkich latach to bardzo miłe”

x-news

Elton John to niekwestionowana ikona muzyki. Legendarny muzyk znany jest nie tylko ze swoich kultowych przebojów, ale i wielkiego serca. Niedawno muzyk pomógł byłej narzeczonej, którą 50 lat temu zostawił kilka tygodni przed ślubem.

Wspólna przeszłość

Elton John i Linda Hannon poznali się w 1968 roku, w czasach gdy muzyk występował jeszcze pod swoim prawdziwym imieniem - Reg Dwight. Para szybko zaczęła się spotykać i niedługo potem planowała wspólną przyszłość. Ostatecznie do ślubu nie doszło. Elton odwołał uroczystość na kilka tygodni przed jej planowaną datą.

Elton John opłacił operację byłej narzeczonej

W czasach, gdy Elton i Linda byli parą, kariera muzyka dopiero się rozwijała, więc to dzięki niej narzeczeni byli w stanie się utrzymać. 50 lat później nadarzyła się okazja, aby gwiazdor zrewanżował się i okazał pomoc byłej ukochanej.

76-letnia obecnie Linda zwróciła się do muzyka, bo nie stać jej było na operację wymiany stawu kolanowego. Początkowo starała skontaktować się z menadżerem Eltona, jednak gdy te próby okazały się bezowocne odezwała się do tabloidu „The Mirror”. Tym razem jej wysiłki zakończyły się sukcesem. Kiedy gwiazdor usłyszał o jej problemie, bez wahania zgodził się jej pomóc.

Wzruszył mnie. Po tych wszystkich latach to bardzo miłe. Jestem podekscytowana, że zaoferował swoją pomoc

– przyznała w wywiadzie Linda.

Jak przyznała, pomimo rozstania zawsze ciepło go wspomina i cieszyła się, gdy poznał swojego obecnego męża Davida Furnisha.

Zobacz też:

Elton John ostatni raz zagra w Polsce. Czy miał jakieś specjalne życzenia przed koncertem?

Lady Gaga wyda nową płytę jeszcze w maju. Artystka podała datę premiery albumu „Chromatica”

Rufus Wainwright śpiewa u nas ,,Damsel in Distress”. Elton John uwielbia jego muzykę. A wy?

Źródło: x-news |
Co sądzisz o tym artykule?
86
10
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0