Gwiazdy

Pierwsza autobiografia Eltona Johna. Skandalista opowiada o swoim życiu

Gwiazdy

Pierwsza autobiografia Eltona Johna. Skandalista opowiada o swoim życiu

Elton John wydał autobiografię, w której opowiada o sobie i gwiazdach obecnych w jego życiu. W studiu Dzień Dobry TVN więcej o książce opowiedział Mateusz Hładki. 

Pięćdziesiąt lat na scenie i wiele skandali. Elton John w tym roku ruszył w ostatnią trasę koncertową i wydał autobiografię. Muzyk zdecydowanie miał o czym pisać.

Autobiografia Eltona Johna

Książka zaczyna się od roku 1975, kiedy to kariera muzyka osiągnęła maksimum. Artysta porusza w niej tematy kontrowersyjne, przywołuje skandale, których w jego życiu nie było mało.

Zacząłem od bardziej frywolnych rzeczy, ale jednocześnie mocnych. Dwa dni przed tym koncertem w Dodger próbowałem popełnić samobójstwo w basenie. To było czyste szaleństwo. 

 – powiedział Elton.

Przy okazji pisania książki muzyk wracał do swojego pamiętnika, w którym kiedyś bez zbędnych uczuć opisywał wydarzenie z każdego dnia.

Elton John o Michaelu Jacksonie

W książce Elton wspominał również znanego artystę Michaela Jacksona. Muzyk odważnie przyznał, że jego zdaniem Michael był chory psychicznie. Wyjawił, że w jego towarzystwie człowiek czuł się dziwnie i nieswojo. W autobiografii Eltona znalazło się wiele prywatnych anegdot z udziałem gwiazd.

Zobacz też: 

Co sądzisz o tym artykule?
64
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0