"Każdy wie lepiej". Joanna Kulig i Michał Czernecki próbują stworzyć patchworkową rodzinę

Źródło: Dzień Dobry TVN
Kulig i Czernecki w patchworkowej rodzinie
Kulig i Czernecki w patchworkowej rodzinie
James Arthur o słodko-gorzkiej miłości
James Arthur o słodko-gorzkiej miłości
Rozwód Gwyneth Paltrow
Rozwód Gwyneth Paltrow
Zachary Levi o sławie i byciu superbohaterem
Zachary Levi o sławie i byciu superbohaterem
Kto jest największym fanem U2?
Kto jest największym fanem U2?
Filmy na najgorętszych plażach świata
Filmy na najgorętszych plażach świata
Najlepsze filmy o UFO
Najlepsze filmy o UFO
Sukces nie zna wieku
Sukces nie zna wieku
Matthew McConaughey jakiego nie znacie
Matthew McConaughey jakiego nie znacie
Will Smith jakiego nie znacie
Will Smith jakiego nie znacie
Kulisy pracy i przyjaźni Matta Damona i Bena Afflecka
Kulisy pracy i przyjaźni Matta Damona i Bena Afflecka
Australijczycy podbijają Hollywood
Australijczycy podbijają Hollywood
Karolina Szymczak zagrała u boku Brada Pitta
Karolina Szymczak zagrała u boku Brada Pitta
Anna Wendzikowska i Simu Liu
Anna Wendzikowska i Simu Liu
"Każdy wie lepiej" to komedia opowiadająca o zakochanej parze, która pragnie stworzyć zgraną rodzinę. Razem z dziećmi z poprzednich związków wprowadzają się do wspólnego domu i próbują odnaleźć się w nowej codzienności. W rolach głównych zobaczymy Joannę Kulig i Michała Czerneckiego.

"Każdy wie lepiej"

Ania i Grzesiek to zakochana para. Razem z dziećmi z poprzednich małżeństw wprowadzają się do nowego domu i szybko stają się celem intrygi najbliższych im osób, którym nie do końca odpowiada aktualna sytuacja rodzinna. Głównych bohaterów filmu zagrali Joanna Kulig i Michał Czernecki.

Aktorzy musieli wcielić się w rolę pary tworzącej rodzinę patchworkową, choć sami w realnym życiu nie żyją w takim modelu. - Scenariusz był tak dobrze napisany, że nie musieliśmy tam ingerować. Ktoś nam napisał dobre nuty po prostu - wyjaśnia Michał Czernecki.

Kulig i Czernecki w patchworkowej rodzinie

Film pokazuje też przeciwności, z jakimi musi mierzyć się dwójka zakochanych osób próbująca stworzyć wspólnie szczęście, nie zaburzając przy tym obowiązujących wcześniej rodzinnych hierarchii, czy zwyczajów. - Dla dzieci niekoniecznie na początku to są pozytywne emocje. Często zwierzają się dziadkom, a oni też mają problem z zaakceptowaniem tej sytuacji - tłumaczy Joanna Kulig.

"Każdy wie lepiej" to pierwsza, polska produkcja, w której aktorka wystąpiła po przerwie macierzyńskiej. Jak się czuła, gdy wróciła na plan filmowy? - Bardzo dobrze, choć to był bardzo dziwny moment. Wybuchła pandemia, wszyscy byliśmy przerażeni - zaznacza Joanna Kulig. - Było gorąco, a ekipa techniczna musiała ciągle pracować w maskach - dodaje Michał Czernecki.

W filmie wystąpił także syn aktora, który wcielił się w rolę "Janka". - To był jego debiut filmowy - wyznaje. Jak wspomina rodzinną współpracę? - Jesteś w takim rozkroku między byciem tatą dla Piotrka, a jego partnerem - wyjaśnia.

Joanna Kulig przyznaje, że z pewnością pozytywnie zapamięta czas na planie. Michał Czernecki również potwierdza, że zachowa z tego projektu same dobre emocje. - Pracowało nam się lekko i radośnie, czuliśmy, że współtworzymy ten świat - podsumowuje.

Wszystkie odcinki Dzień Dobry TVN i Dzień Dobry Wakacje zobaczysz na Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Aleksandra Matczuk

Reporter: Szymon Brózda

Źródło zdjęcia głównego: Joanna Kulig i Michał Czernecki

podziel się:

Pozostałe wiadomości