Katarzyna Warnke, Sylwia Bomba, Robert Lewandowski. Jak gwiazdy świętują Dzień Niepodległości?

Jak gwiazdy świętują Dzień Niepodległości?
Jak gwiazdy świętują Dzień Niepodległości?
Od samego rana gwiazdy świętują Dzień Niepodległości. 11 listopada nie tylko wywieszają biało-czerwone flagi, ale także dzielą się patriotycznymi postami. Kto pokusił się o zdjęcie?

Święto Niepodległości 2022 - ważna data dla Polaków

W 1918 roku Polska po 123 latach zaborów odzyskała swoje terytoria. Choć od tego wydarzenia minęły już 104 lata, co roku 11 listopada celebrujemy ważny moment w historii kraju. Obecnie, na tle sytuacji w Ukrainie, niepodległość i wolność nabierają szczególnego znaczenia.

Gwiazdy świętują Dzień Niepodległości

Od samego rana sieć zalała fala zdjęć. Na Instagramie gwiazdy publikowały patriotyczne posty i pokazywały, jak spędzają Święto Niepodległości.

11 listopada głos zabrała Katarzyna Warnke. Aktorka zamieściła fotografię flagi i opatrzyła ją opisem:

- POLSKA/MIŁOŚĆ/WSPÓLNOTA/RÓŻNORODNOŚĆ/OTWARTOŚĆ/NASZ DOM/NASZ JĘZYK/NASZA KULTURA/DZIELIMY SIĘ TYM CO NAJLEPSZE

O Polsce nie zapomniał także Robert Lewandowski. Kapitan naszej reprezentacji wstawił zdjęcie Stadionu Narodowego.

- 11.11 Święto Niepodległości, 11.11 Independence Day - napisał piłkarz.

Patriotyzmu od najmłodszych lat uczy swojej córeczki Sylwia Bomba. W mediach społecznościowych opublikowała wzruszające zdjęcie dziewczynki, trzymającej w dłoniach flagę.

- "Kto Ty jesteś? Polak mały” Polsko nasza trwaj w wolności i zdrowiu… życzę nam, aby nasze dzieci wychowywały się w kraju, który daje nadzieje na piękną przyszłość. A Wy? Czego? – pytała swoich obserwatorów gwiazda programu "Gogglebox. Przed telewizorem".

Gosia Andrzejewicz pokusiła się o zdjęcie z bukietem czerwonych róż.

- Dzisiaj jest wyjątkowy dzień, 11 listopada Dzień Niepodległości. Dzisiaj także możemy świętować ponad 100 000 wyświetleń teledysku do utworu "Tylko Mój". Z całego serca dziękuję każdej osobie, która przyczyniła się do tego wyniku. Dziękuję za każde udostępnienie, polubienie i komentarze. Jak zamierzacie świętować? - zapytała wokalistka.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości