Katarzyna Glinka odpowiada hejterom. "Na 20 wpisów 19 negatywnych napisały kobiety"

Piotr Blawicki/East News
Piotr Blawicki/East News
Katarzyna Glinka zamieściła w mediach społecznościowych wymowny wpis. Poruszyła w nim bowiem tematykę hejtu i samoakceptacji. Zwróciła też uwagę na niepokojące zjawisko - kobiety, zamiast się wspierać, wylewają na siebie wiadro pomyj.

Choć od lat powstaje wiele kampanii na temat walki z hejtem, to wciąż w Internecie doskonale on funkcjonuje. Użytkownicy mediów społecznościowych nie szczędzą słów krytyki zarówno w kierunku anonimowych osób, jak i tych z pierwszych stron gazet. Ostatnio na własnej skórze przekonała się o tym Katarzyna Glinka.

Katarzyna Glinka walczy z hejtem

Aktorka zamieściła na swoim profilu na Instagramie post. W tym przypadku to nie fotografia jest kluczowa, a słowa, które napisała.

- Niezmiennie dziwi mnie poziom krytyki i hejtu w social mediach. Dżizas! Jak nie za gruba, to za chuda, albo zbyt pewna siebie, albo za skromna. Skąd w ludziach taka silna potrzeba wpiep…… się w życie innych? Narzucania sposobu, w jaki mają funkcjonować? – zapytała aktorka.

Przy okazji postanowiła odpowiedzieć wszystkim tym, którzy w ramach hobby komentują jej wygląd. - Tak w ostatnim czasie mocno zeszczuplałam. Czy "promuję chudość"? Hmmm. No cóż. W tej chwili tak właśnie wyglądam. Czy mam się siebie wstydzić? Chodzić w worku? Czy gdybym bardzo przytyła, to mogłabym promować otyłość? – rozmyślała aktorka. - Co ciekawe na 20 wpisów 19 negatywnych napisały kobiety – dodała.

Katarzyna Glinka o kobiecej solidarności

Na koniec aktorka zwróciła uwagę, że kobiety powinny się wspierać, a nie krytykować. Podkreśliła przy tym, że zazwyczaj mamy "te same problemy, dylematy, potrzeby i pragnienia". Przecież nikt tak dobrze nie zrozumie kobiety, jak druga kobieta. By zamknąć usta, a raczej zabrać klawiatury hejterkom lub hejterom Katarzyna Glinka dobitnie napisała, że lubi siebie i w każdym wydaniu akceptuje to, jaka jest. - Samoakceptację polecam wszystkim – podsumowała.

Zobacz także:

Natasza Urbańska w prestiżowym włoskim magazynie. "W wywiadzie zdradza dwie istotne rzeczy". Jakie?

Mateusz Damięcki zdobył się na szczerość: "Zaznaczam nadchodzące dni czarnym krzyżykiem, jako z góry przegrane"

Michał Wiśniewski pokazał brata. "Wygląda jak Twój syn"

Zobacz wideo: Kasia Glinka buduje i urządza wymarzony dom

Autor: Dominika Czerniszewska

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jak i gdzie zmierzyć skład ciała?
Materiał promocyjny

Jak i gdzie zmierzyć skład ciała?