Gwiazdy

Kiedy gwiazdy były na udanej randce? Odpowiedź jednej z nich: "Nie pamiętam. To jest straszne"

Gwiazdy

Autor:
Sabina
Zięba
Reporter:
S. Hajduk-Popińska, J. Hac-Mroczka
Czy gwiazdy mają czas na randki?
Czy gwiazdy mają czas na randki? Dzień Dobry TVN
wideo 2/7

W jednym z warszawskich lokali miała miejsce impreza z okazji 13. urodzin magazynu "K MAG", podczas której po raz pierwszy rozdano także nagrody - Moskity "K MAG-a". Sandra Hajduk zainspirowała się motywem przewodnim wydarzenia, czyli "sexy night" i zapytała gwiazdy o ich ostatnie randki.

Kasia Warnke i Jessica Mercedes o swoich randkach

Na wydarzeniu magazynu "K MAG" pojawiło się wiele gwiazd w seksownych stylizacjach. Reporterka Dzień Dobry TVN postanowiła porozmawiać z kilkoma z nich o ostatnich naprawdę udanych randkach. Okazało się, że Katarzyna Warnke przeżyła takową w dzień imprezy. Wraz z Piotrem Stramowskim skorzystali z wolnej chwili i wyszli do restauracji.

- Ta randka polegała na tym, że nasze dziecko miało drzemkę, więc wyszliśmy obok do knajpki i po prostu mieliśmy randkę. Piotr jest strasznie zajęty, bo jest na planie w Gdańsku. Kręci tam serial i jest główną postacią, więc non stop go nie ma. Ja jestem słomianą wdową - stwierdziła Kasia Warnke.

Jessica Mercedes też nie musiała długo odpoczywać od randek. Wraz ze swoim chłopakiem Kubą Karasiem dzień wcześniej wybrali się na kolację w restauracji. Blogerka wyznała jednak, że lubią również wspólnie gotować w domowym zaciszu. Dodała: "Ostatnio mamy troszkę inne godziny życia, bo Kuba pracuje późno w nocy jako muzyk, a ja bardziej od rana zaczynam, ale zawsze staramy się znaleźć dla siebie czas. To jest ważne".

Randki Koterskiego, Andrzejewicz i Zawieruchy

Również Rafał Zawierucha zdradził, że nie ma przerwy od randek i spotkał się z ukochaną przed imprezą "K MAG-a". Innym wyznaniem podzieliła się natomiast Gosia Andrzejewicz. Piosenkarka wyjawiła, że w ostatnim czasie skupiła się na koncertowaniu i realizacji teledysku, a na pytanie, kiedy przeżyła udaną randkę, odpowiedziała: "Nie pamiętam. To jest straszne". Z kolei Misiek Koterski i Marcela Leszczak twierdzą, że są parą z młodym stażem i właśnie z tego powodu randkują.

- Długo nam zajęło czasu, żeby do tego dojrzeć i sobie uświadomić, że to jest bardzo ważne. Tym bardziej, jak jest się rodzicami, człowiek pracuje, jest zajęty codziennymi czynnościami i prozą życia, to się okazuje, że o wszystko trzeba w życiu dbać - dodał Misiek Koterski.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji na Ukrainie.  Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Sabina Zięba

Reporter: S. Hajduk-Popińska, J. Hac-Mroczka

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości