Tak wyglądał wieczór panieński Karoliny Małysz. Pokazała niepublikowane dotąd zdjęcia. "W stylu meksykańskim"

Autor:
Justyna
Piąsta
Karolina Małysz-Czyż i Adam Małysz

Karolina Małysz-Czyż wyszła za mąż we wrześniu 2021 roku. Przed ślubem przyjaciółki zorganizowały jej wyjątkowy wieczór panieński. Córka Izy i Adama Małyszów postanowiła pochwalić się zdjęciami z tej uroczystości. Jak wyglądała i jak się bawiła?

Ślub Karoliny Małysz-Czyż

Karolina Małysz-Czyż jest córką jednego z najsłynniejszych polskich skoczków narciarskich - Adama Małysza. Choć jej tata jest znanym sportowcem, to ona sama stara się trzymać z dala od show-biznesu. Wyłącznie w mediach społecznościowych uchyla rąbka tajemnicy na temat swojej prywatności. Wiadomo, że 24-latka we wrześniu zeszłego roku wyszła za mąż za swojego wieloletniego chłopaka Kamila Czyża, który tak jak Karolina, pochodzi z Wisły. Ukochany oświadczył się jej w kwietniu 2019 roku podczas wycieczki do Barcelony.

Miłość i związki

Kiedy kochamy zbyt mocno
Kiedy kochamy zbyt mocnoDzień Dobry TVN
wideo 2/12

Bajkowy ślub córki Izabeli i Adama Małyszów odbył się w domu weselnym w Szczyrku. Panna młoda pięknie prezentowała się w tym ważnym dniu i miała na sobie dwie sukienki. Świeżo upieczeni małżonkowie pierwszy taniec zatańczyli do piosenki "Something Just Like This" The Chainsmokers i Coldplay.

Wspomnienia z wieczoru panieńskiego

Przed ślubem, jak to zwykle bywa, Karolina bawiła się na swoim wieczorze panieńskim, który zorganizowały jej przyjaciółki. Córka skoczka dopiero niedawno otrzymała pamiątkowe fotografie z imprezy, więc postanowiła się nimi pochwalić na Instagramie.

- Minęło już trochę czasu od naszej podróży z @kamil_czyz do Meksyku, ale ja ciągle wspominam ten wyjazd. Meksyk od zawsze był bliski mojemu sercu. Kocham tamtejszą kulturę, historię i krajobraz... Dlatego też "moje kobitki" zorganizowały dla mnie cudowny wieczór panieński - właśnie - w stylu meksykańskim! Jeszcze raz - Gracias Chicas! - napisała Karolina.

Na zdjęciach widać, że była bardzo szczęśliwa, a koleżanki przygotowały jej wspaniałą uroczystość.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości