Adam Małysz

  Adam Małysz

  Sezon na ogórki małosolne trwa w najlepsze. Ich wyjątkowy smak docenia wiele osób, w tym także tytułowany skoczek narciarski, Adam Małysz.

  Karolina Małysz, jedyna córka utalentowanego skoczka narciarskiego pochwaliła się wyjątkowymi zdjęciami ślubnymi. Jak się okazuje, świeżo upieczona mężatka nie mogła zapozować do wymarzonych fotografii od razu. Wszystkiemu winna była pogoda.

  "Każde dziecko chciało być Mattim Nykanenem"

  Karolina Małysz-Czyż wyszła za mąż we wrześniu 2021 roku. Przed ślubem przyjaciółki zorganizowały jej wyjątkowy wieczór panieński. Córka Izy i Adama Małyszów postanowiła pochwalić się zdjęciami z tej uroczystości. Jak wyglądała i jak się bawiła?

  Mówi się o nim, że będzie następcą Adama Małysza. 17-latek pokonał Kamila Stocha, zajmując wysokie 6. miejsce w Mistrzostwach Polski. Jaka jest tajemnica sukcesu Janka Habdasa?

  Ciężko uwierzyć w to, że minęło już 20 lat od momentu, kiedy Adam Małysz i jego dalekie skoki podbiły serca polskich kibiców. TVN postanowiono uczcić tę rocznicę wyjątkowym programem. W czwartek 11 listopada zostanie wyemitowana "MałySHOWmania".

  Dokąd udała się córka słynnego skoczka?

  Czy jest gotowy na bycie dziadkiem?

  W życiu Karoliny Małysz ostatnio sporo się dzieje. Córka znanego skoczka narciarskiego wzięła niedawno ślub, podjęła też odważną decyzję, związaną z karierą i edukacją. O zmianach, jakie nastąpiły w jej codziennej rutynie, opowiedziała w wywiadzie dla serwisu WP SportoweFakty.

  To ważny czas dla rodziny Adama Małysza. Jego córka Karolina w miniony weekend wzięła ślub. Sieć co prawda obiegły już zdjęcia z ceremonii, ale na sam koniec kilka słów od siebie postanowił dodać skoczek narciarski.

  Media obiegła szczęśliwa wiadomość. 23-letnia Karolina Małysz właśnie wyszła za mąż. Radosną informacją w mediach społecznościowych podzieliła się żona skoczka. Zobaczcie, jak prezentowała się panna młoda.

  Za nami jeden z najważniejszych meczów reprezentacji Polski na Euro 2020. Wszyscy czekali w napięciu na informację, czy będzie nam dane zagrać w kolejnej fazie turnieju. Niestety, w starciu ze Szwecją nie odnieśliśmy sukcesu. Gwiazdy zasypują sieć słowami wsparcia dla polskich piłkarzy.

  16 czerwca to wyjątkowa data dla Adama Małysza. Tego dnia, 24 lata temu, przyrzekał miłość swojej ukochanej Izie. Uroczystość odbyła się w Wiśle - rodzinnym mieście sportowca. Ceremonia była wyjątkowa, bo Małyszowie wzięli ślub ekumeniczny. Na czym polega?

  Adam Małysz był jednym z uczestników międzynarodowego biegu charytatywnego "Wings For Life". Niestety, dobra passa sportowca nie trwała zbyt długo. Na swoim profilu na Instagramie były skoczek poinformował o kontuzji kostki, która dopadła go w trakcie wydarzenia.

  Wiele osób pamięta Karolinę Małysz jako małą dziewczynkę, która zawsze razem z mamą stała u boku Adama Małysza, gdy był u szczytu swojej sportowej kariery. Teraz ta mała dziewczynka ma już 23 lata i właśnie planuje swój ślub.

  Dunstan Odeke jest afrykańskim rekordzistą i byłym reprezentantem Ugandy w skokach narciarskich. Dlaczego zainteresował się tą dyscypliną? Jak potoczyły się jego losy po przejściu na sportową emeryturę? O szczegóły zapytał go Robert Stockinger, reporter Dzień Dobry TVN.

  Dokładnie 20 lat temu w Polsce wybuchła "Małyszomania". Rodacy masowo zaczęli oglądać skoki narciarskie i odwiedzać Wisłę, a wszystko przez wzgląd na Adama Małysza, który przetarł szlaki naszym skoczkom i dał nam powody do wielkiej dumy. Jak to wspomina?

  To zdecydowanie jest czas polskich skoczków narciarskich. Wielokrotnie stają na podium pokazując, jak silną są drużyną. W czym tkwi ich sukces? Adam Małysz zdradził nam odpowiedź na to pytanie.

  Adam Małysz ma powody do dumy. Jego córka Karolina Małysz w ubiegłym roku się zaręczyła, a teraz szykuje się do ślubu. W jednym z wywiadów były skoczek opowiedział o dalszych planach 23-latki. Kiedy odbędzie się uroczystość?

  Każdego dnia dowiadujemy się o kolejny przypadkach zakażeń koronawirusem. Także wśród polskich sportowców. Wielu z nich udało się jednak wygrać z Covid-19. O kim mowa?

  Mel Gibson za pośrednictwem swojego przedstawiciela poinformował o swoim zarażeniu się koronawirusem. Z powodu choroby musiał przez tydzień być poddawany hospitalizacji. Przez kilka miesięcy sprawa nie wyszła na światło dzienne.

  Adam Małysz, skoczek narciarski i kierowca rajdowy, wielokrotny mistrz olimpijski, przeszedł Covid-19. Jak czuł się podczas choroby, z jakimi objawami się borykał i jak ma się dziś - opowiedział o tym w Dzień Dobry Wakacje. Natomiast wirusolog dr hab. Tomasz Dzieciątkowski odniósł się do kwestii luzowania restrykcji oraz szczepionki na koronawirusa.

  Radosną nowiną podzielił się z nami Adam Małysz. Były skoczek sukcesem zakończył walkę z koronawirusem. Przeprowadzone testy wykazały, że jest już zdrowy i może rozpocząć normalne funkcjonowanie. Sportowiec przypomniał jednocześnie, że pandemia trwa nadal i trzeba zachować bezpieczeństwo.

  Pandemia wciąż trwa i dotyka coraz więcej osób. Niepokojące informacje na swoim facebookowym profilu przekazał Adam Małysz. Sportowiec poinformował, że otrzymał pozytywny wynik badania na koronawirusa. Jak się czuje były skoczek?

  Już 23 lata minęły od ślubu Izabeli i Adama Małyszów. Gdy powiedzieli sobie sakramentalne „tak” mieli raptem 18 i 19 lat. Choć zdarzają im się kłótnie, cały czas mocno się kochają i wspierają.

  Stanisław Marusarz to legenda polskiego narciarstwa. Uprawiał między innymi skoki narciarskie i biegi. Czterokrotnie reprezentował Polskę na Igrzyskach Olimpijskich. II Wojna Światowa przerwała jego sportową pasję. Jaki był prywatnie? Czy był towarzyskim człowiekiem? Czy oprócz narciarstwa miał inne pasje? Jak wspomina go syn oraz wnuk?

  Jak rysuje się przyszłość polskich skoków narciarskich. Czy mamy kolejne pokolenia zawodników, które zapewnią nam olimpijskie medale? Z kamerą Dzień Dobry TVN wybraliśmy się na spotkanie z młodym, zdolnym skoczkiem narciarskim, siostrzeńcem Adama Małysza, Tomaszem Pilchem. A w studiu naszymi gośćmi byli Jarosław Konior, trener i dyrektor Szkoły Mistrzostwa Sportowego Szczyrk w Buczkowicach i Andrzej Cienciała, instruktor narciarski oraz ojciec Tymka - 9-letniego skoczka.

  Izę i Adama Małyszów w Wiśle odwiedziła Dorota Wellman. Małyszowie ugościli Dorotę kolacją przy ognisku. Jak zmienił się Adam odkąd nie skacze? Jak czuje się w roli dyrektora ds. skoków narciarskich? Czy małżeństwo tęskni za córką, która wyjechała na studia do Krakowa? I czym zajmuje się Iza Małysz?

  Kiedyś był jednym z największych rywali Adama Małysza, a dziś pracuje jako maszynista. Dziennikarz Dzień Dobry TVN Robert Stockinger sprawdził, dlaczego fiński skoczek narciarski, mistrz świata Matti Hautamäki, na sportowej emeryturze, zatrudnił się na kolei. Czy nie tęskni za treningami i skokami? Jak wspomina swoją wieloletnią rywalizację z Adamem Małyszem? Jak ocenia Kamila Stocha?

  W Dzień Dobry TVN rozgorzały wielkie sportowe emocje, ponieważ prowadzący Dzień Dobry TVN Dorota Wellman i Marcin Prokop postanowili pobawić się w Małysza ;) Dla Małysza Doroty dobrze to się nie skończyło, a jak sobie poradził Małysz Prokopa? :)