Córka Adama Małysza wzięła ślub. Zobaczcie, jak Karolina wyglądała w ten wyjątkowy dzień

córka Adama Małysza
Karolina Małysz
Źródło: Instagram @karolina_malysz
Polskę obiegła radosna informacja. 23-letnia Karolina Małysz właśnie wyszła za mąż. Wiadomością w mediach społecznościowych podzieliła się żona skoczka. Zobaczcie, jak prezentowała się panna młoda.

Córka Adama Małysza o popularności

Karolina Małysz jest jedyną córką popularnego skoczka. Jako mała dziewczynka często pojawiała się na zawodach, by osobiście kibicować tacie. Dziś córka Adama i Izabeli Małyszów unika blasku fleszy, bo - jak sama podkreśla - woli żyć w cieniu. Jest nieśmiała i bardzo przejmuje się opinią innych. Przeżywa każdy artykuł w serwisach plotkarskich na swój temat.

W komentarzach można przeczytać o sobie naprawdę wszystko. Chłopak często powtarza, żebym się tym nie przejmowała, żebym tego nie czytała. Za bardzo to wszystko przeżywam, żeby często udzielać wywiadów i być na świeczniku. (...) Nigdy nie byłam zła na tatę. Zawsze czułem ogromną dumę z tego, jaki jest i co osiągnął
- mówiła Karolina Małysz w wywiadzie dla "Sportowych Faktów".

Ślub Karoliny Małysz

Wiadomo, że córka Adama Małysza cieszy się szczęściem w życiu prywatnym. Od wielu lat jest w związku z Kamilem Czyżem, od którego przyjęła pierścionek zaręczynowy w kwietniu 2019 roku podczas wycieczki do Barcelony. Wiadomo, że wybranek dziewczyny również pochodzi z Wisły i podobnie jak Adam Małysz jest fanem sportu - jeździ w wyścigach motocyklowych enduro i na quadach.

Teraz media obiegła szczęśliwa wiadomość, bowiem okazało się, że jedyna córka Izabeli i Adama Małyszów jest już po ślubie. Informacją podzieliła się małżonka skoczka, która w mediach społecznościowych opublikowała zdjęcie nowożeńców. Opatrzyła je podpisem: "No to już oficjalnie mam też syna!!!". Jak donosi "Super Express", przyjęcie zorganizowano w domu weselnym "Romeo i Julia" w Szczyrku. Z kolei z fotografii, które krążą w sieci, można dowiedzieć się, że Karolina Małysz miała dwie sukienki. Świeżo upieczeni małżonkowie pierwszy taniec zatańczyli natomiast do piosenki "Something Just Like This" The Chainsmokers i Coldplay.

Serdecznie gratulujemy!

Karolina Małysz w dzieciństwie i Adam Małysz:

Adam Małysz z córką, Karolina Małysz
Dzień Dobry TVN
Adam Małysz z córką, Karolina Małysz
Źródło: Dzień Dobry TVN

Zobacz także:

Zobacz wideo: Mija 20 lat od wybuchu "Małyszomanii"

Mija 20 lat od wybuchu "Małyszomanii"

Autor: Sabina Zięba

Źródło zdjęcia głównego: Instagram @karolina_malysz

podziel się:

Pozostałe wiadomości