Gwiazdy

Natalia Kukulska w zaskakującej stylizacji. Fani: "Fajnie Cię widzieć w stylu na wampa"

Gwiazdy

Natalia Kukulska

Natalia Kukulska jest jedną z najpopularniejszych polskich artystek, która od lat jest wierna swojemu wizerunkowi. Rzadko decyduje się na zmianę fryzury, ale lubi zwracać uwagę swoimi stylizacjami. Najnowsza z nich wywołała falę komentarzy fanów. Zobaczcie, z jakiego powodu.

Uroda Natalii Kukulskiej

Natalia Kukulska niegdyś często zmieniała swoje fryzury, jednak w ostatnim czasie jest wierna swojemu naturalnemu wyglądowi. Po latach eksperymentów doszła do wniosku, że natura wybrała dla niej najlepiej. Dziś nie martwi się o swoje uczesanie, a i tak zachwyca fanów.

- To ciekawe, bo mając kręcone włosy, prawie każdego dnia mam niespodziankę, w zależności od tego, jak spałam, czy też od wilgoci w powietrzu. Muszę przyznać: moje kręcone włosy są bardzo niesforne . (...) Przez lata miałam - i dalej mam - coś takiego, że jak zaczynałam bardziej dbać o siebie, to zaraz pojawiały się u mnie wyrzuty sumienia, że nie jestem wtedy z dziećmi, tylko robię coś dla siebie. To jest oczywiście błędne, bo kobieta musi mieć poczucie tego, że zrobiła też coś dla siebie, dla swojej formy, bo to wpływa na nasze samopoczucie - mówiła Natalia Kukulska w wywiadzie dla PAP Life.

Natalia Kukulska w stylizacji "na wampa"

Natalia Kukulska lubi za to zaskakiwać swoimi stylizacjami. Piosenkarka jest otwarta na nowe trendy i nie ma oporów przed odważnymi elementami garderoby. Niejednokrotnie oczarowała fanów wybranymi przez siebie zestawami, nie tylko na scenie, ale również na co dzień. Właśnie udowodniła to po raz kolejny. Opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcia z koncertu, na których widać ją ubraną w białą marynarkę z wycięciami na ramionach, czarny top, spodnie z lampasami oraz buty na koturnie. Tym, czym jednak zwróciła uwagę fanów, był kontrowersyjny dodatek. Artystka bowiem miała na szyi skórzany, czarny choker z metalowym kółkiem z przodu, który przywodził na myśl biżuterię erotyczną.

- Wczorajszy koncert w Poznaniu "Przeczekajmy tutaj noc", organizowany przez Teatr Muzyczny w Poznaniu poświęcony był Republice i Obywatelowi GC. (...) Dziękuję za zaproszenie. Zaśpiewać te utwory to zawsze przeżycie i wzruszenie. Dziękuję wspaniałej poznańskiej publiczności za ciepłe przyjęcie i tak liczne przybycie. Pamięć o Grzegorzu jest ciągle żywa, a utwory, które stały się wręcz ikoniczne cały czas w nas rezonują. Wkrótce podzielę się zdjęciami z koncertu - napisała Natalia Kukulska na swoim koncie na Instagramie.

Choć w swoim poście odniosła się do wydarzenia, uwagę fanów przykuł jej wygląd. W komentarzach czytamy: "Piękna jesteś", "Żyleta", "Do mamy bardzo podobna", "Przepięknie Pani zinterpretowała utwory Republiki i równie pięknie wyglądała", "Wow, ale fajnie Cię widzieć w stylu 'na Wampa', bo już za potulnie było" czy "Cudownie Pani śpiewała te utwory + świetna stylizacja".

A Wam jak się podoba look Natalii Kukulskiej?

Zobacz także:

Zobacz wideo: Natalia Kukulska w utworze "Zezowate szczęście (mazurek f-dur)" na scenie Dzień dobry TVN

Autor: Sabina Zięba

Pozostałe wiadomości