Gwiazdy

Zdrowotne kłopoty Joanny Opozdy. Operacja nie pomogła jej w usunięciu wady. "A miało być tak pięknie"

Gwiazdy

Autor:
Sabina
Zięba
Joanna Opozda, "Druga szansa"

Joanna Opozda jakiś czas temu przeszła operację. Aktorka zdecydowała się na laserową korekcję wzroku, by wyeliminować krótkowzroczność i spory astygmatyzm. Teraz okazało się, że jej wada powróciła. Podzieliła się z fanami informacją na Instagramie.

Joanna Opozda o laserowej korekcji wzroku

Aktorka, mimo młodego wieku, od lat cierpiała na wadę wzroku. Krótkowzroczność i astygmatyzm przeszkadzały jej w codziennym życiu. Bez okularów lub soczewek nie rozpoznawała znajomych na ulicy, co było dla Joanny Opozdy dosyć kłopotliwe. Nigdy nie wiedziała też, czy człowiek po drugiej stronie ulicy macha do niej, czy do kogoś innego. Z tego powodu zdecydowała się na laserową korekcję wzroku.

Nosiłam soczewki, które jednak strasznie wysuszały mi oczy. Okulary natomiast były niewygodne i nie pasowały do każdego stroju. Długo wahałam się czy poddać się zabiegowi. W końcu się odważyłam i nie żałuję! To była najlepsza decyzja w moim życiu! Już na drugi dzień widziałam 100 razy lepiej. To było niesamowite uczucie, z dnia na dzień mój wzrok się polepszał. Po 7 dniach od zabiegu widzę z daleka już wszystko

Joanna Opozda w okularach

Mimo tego, że Joanna była zachwycona rezultatami operacji, jej wada powróciła. Aktorka opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie, na którym pozuje w nadal modnym, jeansowym bucket hat od Louis Vuitton, różowo-białej koszulce tie-dye oraz okularach z oprawkami w kształcie aviatorów.

- I znowu noszę okulary #amialobyctakpieknie #okularnica #kapelusznik - napisała Joanna Opozda na Instagramie.

Zatroskani fani w komentarzach zaczęli pytać o szczegóły. Pisali: "Czy dobrze pamiętam, że miałaś laserową korekcję wzroku? Co się stało? Wada powróciła? Myślę nad taką korekcją i zaskoczyłaś mnie trochę" czy "Pięknie Pani wygląda. A czy można zapytać o wadę sprzed operacji i czy wróciła cała?". Wówczas Joanna Opozda odparła: "Niestety powróciła", a następnie dodała: "Miałam -2,5, mam -1,25 i astygmatyzm".

Myślicie, że zdecyduje się na kolejną operację?

Zobacz także:

Zobacz wideo: Viki Gabor w nowej odsłonie

Viki Gabor w nowej odsłonie
Viki Gabor w nowej odsłonie Źródło: Dzień Dobry TVN

Autor:Sabina Zięba

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości