wieczór panieński

  Zgodnie z tradycją każda przyszła panna młoda powinna zorganizować wieczór panieński. W ten sposób żegna się ze "stanem wolnym" rozpoczyna nowe życie u boku ukochanego. Choć może się wydawać, że takie imprezy to stosunkowo nowa moda, to tak naprawdę wyprawiane były już w starożytności. Jak kiedyś wyglądały wieczory panieńskie i w jakiej formie przetrwały do naszych czasów?

  Przygotowaliśmy kilka propozycji, które mogą się spodobać paniom o bardzo różnych upodobaniach.

  Karolina Małysz-Czyż wyszła za mąż we wrześniu 2021 roku. Przed ślubem przyjaciółki zorganizowały jej wyjątkowy wieczór panieński. Córka Izy i Adama Małyszów postanowiła pochwalić się zdjęciami z tej uroczystości. Jak wyglądała i jak się bawiła?

  Każda panna młoda pragnie, by w dniu ślubu wszystko przebiegało zgodnie z jej planem. Niestety, przygotowania do ceremonii zwykle wiążą się z narastającym stresem, a zbliżający się wielkimi krokami moment zamążpójścia bywa na tyle przejmujący, że uniemożliwia większości kobiet wypoczynek. Jak ukoić nerwy związane z gorączką ślubną i cieszyć się ostatnim panieńskim wieczorem?

  Dramatyczny przebieg miał wieczór panieński w Nysie. Jedna z jego uczestniczek wypadła z wagonika turystycznej kolejki. Niestety, mimo reanimacji nie udało się jej uratować. 36-letnia kobieta zmarła w szpitalu. Okoliczności wypadku bada policja i prokuratura.

  Gry i zabawy organizowane na wieczorze panieńskim stały się już nieodłącznym elementem imprezy. Jeśli jesteś świadkową i to do Ciebie należy organizacja całego wydarzenia oraz zapraszanie gości, nie zapomnij również wymyślić ciekawego quizu lub konkursu z nagrodami. Uczestniczki na pewno przez wiele lat będą miło wspominać wszystkie zabawy, w których brały udział podczas wieczoru panieńskiego.

  Stylizacja na wieczór panieński powinna być nie tylko dobrze przemyślana i zgodna z motywem przewodnim imprezy, lecz także musi być wygodna. Szukając idealnej kreacji, warto pamiętać o kilku podstawowych zasadach dress code'u. Sprawdź, jaka sukienka na wieczór panieński będzie najlepsza.

  Twoja przyjaciółka lub znajoma ma wieczór panieński, a Tobie przypadła organizacja tortu? Banalne torty w wersji dla dorosłych to ryzykowny wybór, który nie każdej pannie młodej przypadnie do gustu. Postaw na oryginalny smak. Sprawdź, jak przyrządzić pyszny tort na wieczór panieński.

  Marta Krupa niedługo wyjdzie za mąż. Czy jej suknia ślubna będzie podobna do tej, którą miała na sobie w czasie swojego ślubu Joanna Krupa? Gdzie był zorganizowany wieczór panieński? Co się działo podczas tej imprezy? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska rozmawiała o tym z Joanną Krupą.

  Niektórych wieczorów panieńskich nie można zapomnieć. Czy były na takich: Małgorzata Kożuchowska, Roma Gąsiorowska, Aleksandra Popławska, Anna Oberc i Magdalena Lamparska? Która z nich na swoim wieczorze panieńskim przebrała się za prostytutkę? Z aktorkami rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Poznali się podczas wieczoru panieńskiego koleżanki. Agnieszka była tam gościem, Karol – tancerzem erotycznym. Alkohol, zabawa, emocje. Jak Karol powstrzymuje się przed skorzystaniem z okazji? Czy żona nie jest zazdrosna? Jak oddziela pracę od życia prywatnego? Czy kobiety proponują mu seks? Jak zachowują się kobiety na wieczorach panieńskich?

  Jak kobiety bawią się podczas wieczorów panieńskich? Czy taniec erotyczny to stały element zabawy? Co tak naprawdę wydarzyło się podczas wieczoru panieńskiego Jolanty Mrotek? Gośćmi Dzień Dobry TVN byli: aktorka Jolanta Mrotek, aktorka Karolina Borkowska, tancerka Izabela Janachowska i Kamil "Buźka" Wadziński z grupy chippendales BadBoys Team.