Które atrakcje na wieczorze panieńskim są już passé? "Lubimy bardziej z klasą świętować"

Jak zorganizować wymarzony wieczór panieński?
Źródło: Dzień Dobry TVN
Panieński rejs barką po Wiśle
Panieński rejs barką po Wiśle
"Ach, ten ślub!" w TVN Style
"Ach, ten ślub!" w TVN Style
"Ach, ten ślub!" w TVN Style
"Ach, ten ślub!" w TVN Style
"Ach, ten ślub!" w TVN Style
"Ach, ten ślub!" w TVN Style
"Ach, ten ślub!" w TVN Style
"Ach, ten ślub!" w TVN Style
Wieczór panieński to wydarzenie, które jest symbolicznym zakończeniem życia w pojedynkę i teoretycznie ostatnim organizowanym przed ślubem spotkaniem przyszłej panny młodej z koleżankami. Jak sprawić, by ta impreza była niezapomniana? Jakie są aktualne trendy? W Dzień Dobry TVN porozmawialiśmy o tym z wedding plannerką Agnieszką Kudelą.

Wieczór panieński - pomysły na organizację

Zorganizowanie wieczoru panieńskiego zazwyczaj spoczywa na barkach świadkowej, która zapewnia przyszłej pannie młodej pełne atrakcji przyjęcie. - Tutaj nie ma ograniczeń. Często to są nawet dwudniowe wyjazdy - zaznacza w Dzień Dobry TVN wedding plannerka Agnieszka Kudela.

Obecnie najpopularniejszą formą świętowania zakończenia panieńskiego etapu życia jest udział w klimatycznych piknikach pod gołym niebem. - Na plaży, w ogrodzie - wymienia ekspertka. - Zapraszamy bardzo często fotografa, bo na wieczorach panieńskich jest tak pięknie, że my chcemy to wszystko uwiecznić, żeby mieć potem pamiątkę na całe życie - dodaje.

Najlepszym sposobem na to, by wieczór panieński był niezapomniany, nie jest tylko chwytanie momentów w obiektywie aparatu, lecz samo doświadczanie.

- Uwielbiamy robić rzeczy po raz pierwszy i wtedy mamy gwarancję, że to będzie po prostu niezapomniane. Impreza na barce na Wiśle, ale także na jachcie nad morzem. To wszystko, co panna młoda zrobi po raz pierwszy, na pewno zapisze się bardziej w jej pamięci - zapewnia organizatorka ślubów i wesel.

Atrakcje na wieczorze panieńskim - które przeszły do lamusa?

Agnieszka Kudela zwraca uwagę, że stylem dominującym podczas obecnie organizowanych wieczorów kawalerskich jest boho.

- Dzięki temu, że ten styl przeplata się na przyjęciach, goście, którzy są na wieczorze panieńskim, są w stanie taki klimat zaaranżować, mając wspólny mianownik - kolory natury. I dziewczyny biorą poduszki, kocyki, makramy, różnego rodzaju naturalne dekoracje, wiklinowe stoliki, i mogą stworzyć taki klimat po prostu wszędzie - tłumaczy specjalistka.

Wedding plannerka przestrzega jednak przed atrakcjami, które jeszcze kilka lat temu robiły furorę, a teraz mogą u niektórych panien młodych wzbudzić niesmak.

- Dzisiaj to jest raczej tak: "Agnieszka, tylko błagam Cię, żeby na tym wieczorze panieńskim nie było żadnej limuzyny i pana z tortu". Raczej my dzisiaj tak lubimy bardziej z klasą świętować - komentuje organizatorka ślubów.

Ekspertka wskazuje, że świetną zabawą zarówno dla przyszłej panny młodej, jak i jej koleżanek jest udział w różnorakich grach i quizach. - Dziewczyny często lubią organizować niespodziankę: grę miejską, że panna młoda musi po drodze rozwiązać różne rzeczy i wtedy dopiero przybędzie na taką mega fajną atrakcję jak np. barka na wodzie - dodaje.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Zobacz program na platformie VOD.pl. Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz też na Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Berenika Olesińska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

podziel się:
Prowadzący:

Pozostałe wiadomości

Jak trenować, by szybko zobaczyć efekty?
Materiał promocyjny

Jak trenować, by szybko zobaczyć efekty?

Zawody LA RIVE Triathlon Grudziądz
Materiał promocyjny

Zawody LA RIVE Triathlon Grudziądz