Szaleństwo w Hiszpanii. Tak wyglądał wieczór panieński Roksany Węgiel

Roksana Węgiel
Wieczór panieński Roksany Węgiel
Źródło: MWMEDIA, www.instagram.com/roxie_wegiel
Roksana Węgiel początek lipca spędziła na wieczorze panieńskim, podczas którego towarzyszyło jej grono koleżanek. Wszystko wskazuje na to, że ślub jednej z najpopularniejszych piosenkarek w Polsce zbliża się wielkimi krokami. Jak wyglądało hiszpańskie szaleństwo 19-latki?

Roksana Węgiel od kilku lat związana jest z tekściarzem Kevinem Mglejem. O zbliżającym się ślubie zakochanych mówiło się w mediach od kilku miesięcy, jednak para bardzo pilnuje swojej prywatności, a data ich wielkiego dnia wciąż pozostaje tajemnicą.

Dalsza część tekstu poniżej.

DD_20240619_Roxi_rep_REP_napisy
Z wizytą w domu Roksany Węgiel - napisy
Źródło: Dzień Dobry TVN

Wieczór panieński Roksany Węgiel

Roksana Węgiel przygotowuje się do ślubu ze swoim ukochanym Kevinem Mglejem. Choć jakiekolwiek informacje na temat ich ceremonii pozostają owiane tajemnicą, w ostatnich dniach wokalistka ujawniła, iż jej wieczór panieński już się odbył. Gwiazda wraz z gronem koleżanek bawiła się w Alicante. Z instagramowej relacji 19-latki wynika, iż weekendowy wypad nie polegał tylko na plażowaniu i zwiedzaniu południa Hiszpanii. Roksana opublikowała zdjęcia m.in. z łódki i urokliwych zakątków kurortu.

Roksana Węgiel
Wieczór panieński Roksany Węgiel
Roksana Węgiel
Źródło: www.instagram.com/roxie_wegiel
Roksana Węgiel
Wieczór panieński Roksany Węgiel
Roksana Węgiel
Źródło: www.instagram.com/roxie_wegiel/
Roksana Węgiel
Wieczór panieński Roksany Węgiel
Roksana Węgiel
Źródło: www.instagram.com/roxie_wegiel

Roksana Węgiel - Kiedy ślub?

Pogłoski na temat ślubu Roksany Węgiel pojawiały się w mediach regularnie od czasu jej zaręczyn z Kevinem Mglejem, do których doszło w maju ubiegłego roku. Wiele osób było zaskoczonych tak szybko podjętą decyzją, jednak zakochana wokalistka nie kryła swojej radości. Według doniesień niektórych mediów Roksana i Kevin wzięli już ślub cywilny wiosną tego roku, jednak para nie potwierdziła tych plotek. Wiadomo jedynie, iż od dłuższego czasu piosenkarka planuje swoją wymarzoną ceremonię ślubną, która ma mieć miejsce w kościele, oraz przyjęcie weselne, na które zaproszenie otrzymają tylko najbliżsi przyjaciele oraz rodzina.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady. 

Zobacz także:

Autor: Zofia Wierzcholska

Źródło: Instagram.com

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA, www.instagram.com/roxie_wegiel

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jaką torbę materiałową wybrać na lato?
Materiał promocyjny

Jaką torbę materiałową wybrać na lato?

Przepisy na aromatyczne marynaty do dań z grilla
Materiał promocyjny

Przepisy na aromatyczne marynaty do dań z grilla