Sypialnia nowojorska z przeszkleniem i wyjątkowy obraz. Tylko nam Roksana Węgiel pokazała nowe mieszkanie

HLADKI_DOM_ROXY_WEGIEL_ZPM
Źródło: Dzień Dobry TVN
Z wizytą w domu Roksany Węgiel - napisy
Z wizytą w domu Roksany Węgiel - napisy
Patrycja Markowska wraca do korzeni
Patrycja Markowska wraca do korzeni
Nowy singiel i nowa Ania Karwan
Nowy singiel i nowa Ania Karwan
Shaggy o nowym projekcie ze Stingiem i… Sinatrą
Shaggy o nowym projekcie ze Stingiem i… Sinatrą
Papa Dance i Artur Rojek połączyli siły
Papa Dance i Artur Rojek połączyli siły
Dzień Polskiej Muzyki
Dzień Polskiej Muzyki
Jan Lisiecki – wirtuoz pięknych wspomnień
Jan Lisiecki – wirtuoz pięknych wspomnień
Muzyka inspirowana naturą
Muzyka inspirowana naturą
Leśna muzyka Dawida Podsiadło
Leśna muzyka Dawida Podsiadło
Roksana Węgiel pierwszy raz postanowiła wpuścić do prywatnych wnętrz kamery. W odwiedziny do domu wokalistki i jej męża Kevina udał się Mateusz Hładki. Jak zakochani urządzili sobie własne gniazdko? Ile ma metrów i w jakim jest stylu? Nie zabrakło wygodnej kanapy, gabinetu, stylowych dodatków i symboli religijnych. - To nasze pierwsze mieszkanie - wyznała gwiazda.

Jak mieszka Roksana Węgiel? Wokalistka wpuściła nas do swojego mieszkania

Roksana Węgiel wraz z Kevinem Mglejem zamieszkała we wspólnym 100-metrowym mieszkaniu. Jak przyznała, decyzje dotyczące urządzania wnętrz podejmowane były razem. Pomocne okazało się jednak doświadczenie projektantki. Ostatecznie wnętrza charakteryzują się nowoczesnym, nieco loftowym stylem. Nie brakuje jednak przytulnych dodatków.

Pierwszym pomieszczeniem, jakie pokazała nam Roksana była kuchnia połączona z salonem. W przestrzeni do gotowania nie zabrakło prostej, minimalistycznej zabudowy, z frontami w odcieniach szarości, dużej stylowej wyspy i okrągłego stołu. Na białych ścianach salonu nasz reporter dojrzał sztukaterię, a na środku salonu wygodny narożnik.   

- Bardzo mi się podoba to połączenie i robi to ładny efekt. Wszystko jest w takich raczej chłodnych tonach kolorystycznych, ale dołożyliśmy też beżowe akcenty, stąd robi się tutaj przytulnie. My planowaliśmy wszystko od początku razem, oczywiście z pomocą architektów doszliśmy do idealnego projektu i to wszystko przełożyliśmy tutaj na życie – powiedziała wokalistka.

Trzeba przyznać, że w mieszkaniu panuje idealny porządek. Na pytanie, czy zakochani są pedantami, gwiazda odpowiedziała:

– My raczej nie jesteśmy pedantyczni, ale bardzo lubimy porządek. Nasze mieszkanie charakteryzuje się tym, że zawsze są świeże kwiaty. Ja uwielbiam dostawać kwiaty, mój ukochany o tym wie. Obraz nad stołem idealnie pasuje do tego wnętrza, bo kolorystycznie się tutaj idealnie wpasował. To jest obraz, który dostałam na osiemnastkę od rodziców Kevina. Uwielbiam ich – dodała.

Kolejnym wnętrzem, jakie zdecydowała się pokazać nam Roksana była sypialnia w nowojorskim stylu połączona rozsuwaną szybą z gabinetem Kevina.  

– Jak odsypiam nockę w studiu, a Kevin już tutaj pracuje na swoim stanowisku, to patrzy sobie na mnie śpiącą. To był jego pomysł i to funkcjonuje, to się sprawdza – dodała.

W gabinecie zaś na ścianach zawisły nagrody za twórczość muzyczną, zarówno Roksany, jak i jej męża. To na co zwrócił uwagę Mateusz to symbole religijne. Nad drzwiami wisi krzyż, zaś na półce z książkami stoi ikona Matki Boskiej. Jak przyznała wokalistka, wiara dla niej i dla Kevina jest bardzo ważnym elementem życia.

- To był poniekąd pierwszy temat, na jaki zaczęliśmy rozmawiać. W moim życiu nadal czerpię siłę po prostu z modlitwy, więc uważam, że dobrze mieć coś takiego w postaci właśnie takiej wartości, gdzie zawsze można uciec w ciężkim momencie i po prostu mieć taki kontakt z tą siłą wyższą, którą dla mnie jest Bóg – powiedziała.

Roksana Węgiel – plany na wakacje

Wakacje u gwiazd zazwyczaj bywają intensywne. Podczas gdy większość z nas planuje urlopy, artyści ruszają w trasy koncertowe i festiwalowe. Nie inaczej jest w przypadku Roksany. Wokalistka zdradziła jednak, że wraz z Kevinem wygospodarują czas na prywatne sprawy.

Wakacje będą bardzo intensywne u nas. Myślę, że tak bardziej pod względem życia prywatnego, ale też szykuję się do trasy koncertowej, która rusza już w październiku. Wakacje będą pracowite, jak to bywa u artystów – podsumowała.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz też na Player.pl.

Skocz do sklepu TVN!
Skocz do sklepu TVN!

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Nastazja Bloch

Reporter: Mateusz Hładki

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości