Gwiazdy

Igor Walaszek i Karol Friz Wiśniewski u Kuby Wojewódzkiego. "Git wyszło, marzenie na pewno spełnione"

Gwiazdy

Aktualizacja:

Igor Walaszek i Karol Friz Wiśniewski to kolejni goście Kuby Wojewódzkiego. Program z ich udziałem będzie można zobaczyć w najbliższy wtorek (17 listopada) na antenie TVN. Jak zwykle dużo się będzie działo. Zobaczcie zapowiedzi.

Igor Walaszek i Karol Friz Wiśniewski u Kuby Wojewódzkiego

Już w najbliższy wtorek w programie Kuby Wojewódzkiego tradycyjnie goście, jakich jeszcze nie było. Jednym z nich jest Friz (prywatnie Karol), czyli youtuber, którego filmy obejrzano już ponad miliard razy. O swoim występie w show tak napisał na instagramie:

- Oto mój pierwszy raz w telewizji, dziś 22:30 na TVN! Ostrzegam, stresowałem się jak nigdy i na pewno będzie to widać. Mimo stresu w programie zdradziłem kilka rzeczy o których do tej pory nigdzie nie mówiłem

Dodał także:

Na koniec taka moja przekmina: Na codzień często nie mam czasu żeby stanąć z boku, zastanowić się jak wiele pracy, ciężkich chwil i czasu musieliśmy całą ekipą poświęcić żeby to wszystko zbudować. Obecność u Kuby dala mi taki moment refleksji i jestem przepełniony wdzięcznością do calej ekipy, bo to dzięki nim możemy dziś oglądnąć moją buźkę w TV. Ci ludzie poświęcili swoje dotychczasowe życia by wspólnie zbudować coś, czego wizje mialem w głowie. Zaufali mi, dali z siebie wszystko co najlepsze, mimo ze sam nie bylem pewien czy ten projekt się uda. To będę doceniał naprawdę na zawsze. A podsumowując program chyba giiiit wyszło, marzenie napewno spełnione ?

Drugim gościem, który usiądzie na kanapie u Kuby Wojewódzkiego jest Igor Walaszek - właściciel jednego z najciekawszych polskich wokali.

Igor Walaszek - kim jest

Igor Walaszek pochodzi w Krakowa, jest współtwórcą zespołu Clock Machine. Grupa powstała w 2009 r. i gra tradycyjnego rocka z elementami funku. Do tej pory kapela wydała dwie płyty "Love" (2016) i "Prognozy" (2019). Muzyk znany jest również z projektu Bass Astral x Igo, skupiającym się na brzmieniach elektronicznych.

Igor Walaszek jest również jedną z gwiazd Męskiego Grania. W 10. edycji projektu wystąpił w klipie do utworu "Sobie i Wam", który promował trasę koncertową. W teledysku wystąpili również: Katarzyna Nosowska, Tomasz Organek i Krzysztof Zalewski. Z kolei w 11. edycji Męskiego Grania Walaszek wraz z Błażejem Królem i Darią Zawiałow wykonał piosenkę "Świt".

Karol Friz Wiśniewski - kim jest

Karol Friz Wiśniewski to polski youtuber, który prowadzi swoje konto od 2010 r. Jego kanał subskrybuje 4,1 mln osób, a filmy obejrzano już ponad miliard razy. Friz najczęściej tworzy wideo o tematyce lifestylowej, w tym życie założonej w 2018 r. grupy Ekipa.

Youtuber zajmuje się również działalnością charytatywną. W 2020 r., wraz z innymi twórcami internetu, zorganizował ogólnopolską zbiórkę dla medyków. Dzięki wspólnym działaniom w zaledwie kilka dni udało się im zebrać około 500 tys. złotych.

Dzięki naszym zasięgom mogliśmy dotrzeć do firm, które też chciałby pomóc, ale nie mają infrastruktury, a my jesteśmy medium, w którym wszystkie firmy mogą się spotkać i możemy zrobić fajne rzeczy

- wyjaśnił w kwietniu w Dzień Dobry TVN.

"Kuba Wojewódzki" – gdzie i kiedy oglądać?

Premierowe odcinki talk-show w każdy wtorek o 22:30 na antenie TVN. Zarówno poprzednie, jak i nowy sezon obejrzysz również w serwisie VOD player.pl.

W serwisie Player znajdziesz materiały, których nie zobaczysz nigdzie indziej, czyli niepublikowane fragmenty show Króla TVN – „Kuba Wojewódzki – ciąg dalszy”.

>>> Zobacz także:

Polscy youtuberzy wykorzystują swoje zasięgi i pomagają służbie zdrowia. Zebrali już prawie pół miliona złotych

Kinga Rusin wyprowadziła się z Warszawy. Gdzie teraz mieszka?

Małgorzata Socha jest w czwartej ciąży? Fani gratulują aktorce

Autor: Iza Dorf

Pozostałe wiadomości