Julia Wróblewska powiększyła usta. Nam wyjaśnia, dlaczego i komu najbardziej się to nie spodobało

Autor:
Martyna
Trębacz
Julia Wróblewska

Julia Wróblewska chętnie dzieli się na swoim koncie na Instagramie szczegółami ze swojego życia. Ostatnio poinformowała fanów, że poddała się zabiegowi powiększenia ust. W rozmowie z Martyną Trębacz z dziendobory.tvn.pl aktorka powiedziała, jak się czuje, co skłoniło ją do takiej decyzji i jakie były reakcje innych.

Julia Wróblewska powiększyła usta – "Jestem pewna, że będzie pięknie"

Nie jest tajemnicą, że wiele gwiazd decyduje się na drobne zabiegi upiększające i np. powiększa usta. Na taką korektę zdecydowała się ostatnio także Julia Wróblewska, która o swojej decyzji poinformowała fanów za pośrednictwem Instagrama. Jak obecnie czuje się aktorka i co skłoniło ją do takiej decyzji?

- Czuję się dobrze, lekko mnie bolą usta, ale obrzęk jest mniejszy niż się spodziewałam. Mówiono mi, że każda kobieta reaguje inaczej i to prawda, ponieważ niektóre moje znajome gorzej znosiły obrzęk i opuchliznę po zabiegu niż ja. To była spontaniczna decyzja, moje znajome próbowały i uznałam, czemu nie? Tak naprawdę nie jest to zabieg super ingerujący w ciało, tak jak zabiegi chirurgiczne. Kwas się wchłonie w ciągu roku i jest to coś, co można spróbować, by po prostu zobaczyć, czy efekt się podoba – powiedziała aktorka w rozmowie z Martyną Trębacz z serwisu dziendobry.tvn.pl.

Choć na ostateczny efekt trzeba jeszcze poczekać, Julia już teraz nie ukrywa, że jest zadowolona. Jak sama przyznaje, zależało jej na naturalnym wyglądzie.

- Jestem zadowolona, choć nie do końca jeszcze widzę, jaki będzie ten efekt końcowy. Jest to zrobione lekko i naturalnie, tak jak chciałam, więc jestem pewna, że będzie pięknie – powiedziała aktorka.

Aktorka powiększyła usta – reakcje fanów

Okazuje się, że znajomi także są zachwyceni zmianą w wyglądzie Julii.

- Moi znajomi mówią, że jest pięknie, jeśli chodzi o fanów, większość dziewczyn mówi, że ślicznie, a to właśnie chłopcy buczą o naturalności. Jednak zawsze byłam zdania, że mam podobać się sobie, a nie chłopcom. Po to mamy dostęp do takich zabiegów, by z nich korzystać – dodała aktorka.

Pod ostatnim postem Julii, jej fani dzielą się swoimi opiniami na temat zabiegu. Choć aktorka wciąż czeka na ostateczny efekt, internauci nie mają wątpliwości, że była to dobra decyzja. "Z ustami strzał w dziesiątkę", "Ale te Twoje nowe usta to prawdziwy sztos. Wyglądasz w nich przepięknie!!!", "Ładne masz te usta, ja bym się chyba nie odważyła" – pisali jej fani.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Co nam daje flirtowanie?

Co nam daje flirtowanie?
Co nam daje flirtowanie? Źródło: Dzień Dobry TVN

Autor:Martyna Trębacz

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości