Gwiazdy

Julia Rosnowska urodziła drugie dziecko. "Kocham Cię ciało. Jesteś wspaniałe"

Gwiazdy

Autor:
Izabela
Dorf

Julia Rosnowska urodziła drugie dziecko. Aktorka przekazała tę szczęśliwą nowinę za pośrednictwem mediów społecznościowych. Pokazała też pierwszy raz zdjęcie maluszka. 

Julia Rosnowska urodziła drugie dziecko

Julię Rosnowską znamy z serialu TVN "Julia", w którym zagrała tytułową bohaterkę. Kilka dni temu aktorka i jej partner przywitali na świecie drugie dziecko. - Mniejszy Człowiek jest z nami (...) i szukamy się w nowej rzeczywistości. Hormony totalnej euforii powoli opadają i wkrada się pierwsze zmęczenie - napisała Julia Rosnowska na Istagramie.

W następnych słowach aktorka wyraziła podziękowania dla osób, które były przy niej podczas porodu. Wspomniała też o swoim ciele. - Zostaje przeogromna wdzięczność. Wdzięczność dla ludzi, którzy ze mną byli i pomogli Mniejszemu i mi przejść przez ten portal. Wdzięczność, że wszystko potoczyło się najpiękniej jak mogło w zastanych okolicznościach. Wdzięczność, że znów było mi dane poczuć, jak to jest być częścią kontinuum. Wdzięczność dla mnie samej, bo umiałam o siebie zadbać. Wdzięczność dla mojego ciała, że wykonało taką niewiarygodną pracę przez te 9 miesięcy i jeszcze bardziej niesamowitą przez te ostatnich kilka godzin w porodzie. I że teraz w połogu nadal tak ciężko pracuje. Kocham Cię ciało. Jesteś wspaniałe. No i też wdzięczność, bo takie dziś piękne słońce. Trochę może patetycznie, ale jak rodzą się człowiek i rodzic, to ciężko nie być ciut patetycznym - napisała aktorka.

Świąteczna piosenka Dzień Dobry TVN

Mikołaj Rey w świątecznym klipie Dzień Dobry TVN
Mikołaj Rey w świątecznym klipie Dzień Dobry TVN Dzień Dobry TVN
wideo 2/8

Julia Rosnowska - rodzina

W 2019 r. aktorka pierwszy raz została mamą. Poród odbył się w domu, w obecności jej partnera i dwóch położnych. - No i stało się! Kilka dni temu przeżyłam najtrudniejszy i jednocześnie najbardziej niesamowity dzień mojego życia. Nad ranem w naszym domu urodził się Mały Człowiek! (...) Mały Człowiek jeszcze nie ma imienia. Powoli go poznajemy, przyglądamy się i zastanawiamy się na kogo wygląda - napisała aktorka kilka dni po porodzie.

Teraz Julia Rosnowska i jej ukochany cieszą się z przyjścia na świat drugiego dziecka.

Co ciekawe, artystka jest zwolenniczką wychowywania dzieci bez narzucania im przydzielonych odgórnie ról społecznych. - To dość naturalna konsekwencja światopoglądu mojego i mojego partnera. Chcę, żeby moje dziecko żyło w społeczeństwie otwartym i tolerancyjnym, w którym będzie czuło wolność ekspresji własnej tożsamości bez strachu o nękanie psychiczne i fizyczne. Jednocześnie jako rodzic biorę na siebie odpowiedzialność, żeby wychować osobę, która będzie dbała o ludzi wokół, nie naruszała ich wolności osobistej i traktowała wszystkich z szacunkiem i otwartością jakiej sama oczekuje - powiedziała nam aktorka w jednym z wywiadów.

Julii Rosnowskiej i jej partnerowi składamy gratulacje z okazji narodzin dziecka, a maluchowi życzymy dużo zdrowia i wiele radosnych dni.

Zobacz wideo: Jak uspokoić płaczące niemowlę

Jak uspokoić płaczące niemowlę?
Jak uspokoić płaczące niemowlę? Jak uspokoić płaczące niemowlę? Źródło: Dzień Dobry TVN

Zobacz także:

Autor:Izabela Dorf

Źródło zdjęcia głównego: Kamil Piklikiewicz/East News

Pozostałe wiadomości