julia rosnowska

  julia rosnowska

  Gdy dziecko płacze i denerwuje się, stresują się tym także jego rodzice. Zwłaszcza gdy cała sytuacja ma miejsce w przestrzeni publicznej. Stres nie jest jednak wywołany tym, że młoda mama lub tata nie wiedzą, jak poradzić sobie z własnym dzieckiem, a oceną innych "życzliwych", którzy uwielbiają stawiać siebie w roli eksperta. Nie od dziś wiadomo, że dobrymi chęciami wybrukowane jest przecież piekło. Przekonała się o tym ostatnio Julia Rosnowska.

  Julia Rosnowska i Marta Dymek wiedzą co warto jeść wczesną wiosną, by naładować się pozytywną energią! Które warzywa są teraz najzdrowsze i czy "nowalijki" w marcu to dobry pomysł?

  Wczoraj, w serwisie TVN player, ukazały sie nowe odcinki „Julii”, można je obejrzeć jedynie w internecie! Jak potoczą się losy bohaterów oraz dlaczego nagrano tylko 10 odcinków? W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Julię Rosnowską oraz Michała Lewandowskiego.

  W serialach gra od dziecka. Ale czy potrafi tak dobrze gotować jak grać? W kuchni Dzień Dobry TVN, w asyście Andrzeja Polana, Julia Rosnowska przygotowała ruloniki z sera z wędzonym pstrągiem, chrzanem i sałatą, tosty serowe oraz ostry pudding serowo-porowy. Zobaczcie także zmorę dzieciństwa Magdy Mołek.

  Serial "Julia" wraca na ekrany już we wrześniu. Reporter Dzień Dobry TVN Filip Chajzer odwiedził Kraków bynajmniej nie w celach turustycznych. Co działo się na zamku w krakowskich Przegorzałach?

  Dziesięciu szczęśliwców - zwycięzców konkursu "Miłość jak w komisie" spędziło razem z bohaterami serialu "Julia" weekend pełen wrażeń i emocji. Zobacz, jakie atrakcje czekały na gości i którą cześć słonia narysowała Julia Rosnowska?

  dorośli mężczyźni! Reporter Dzień Dobry TVN Marcin Sawicki, razem z Julią Rosnowską, wybrał się na spacer po Krakowie. Razem podążyli śladami serialowej Julii.

  Zobacz, co dzieje się w życiu Julii, bohaterki serialu "Julia". Aktorzy zdradzili także dalsze losy bohaterów!

  Kilkanaście godzin dziennie, pięć dni w tygodniu - Julia Rosnowska wcielając się w rolę serialowej Julii podjęła się naprawdę ciężkiego wyzwania! Z kamerą Dzień Dobry TVN odwiedziliśmy plan serialu i dowiedzieliśmy się jak sobie radzi?