Przez pandemię polscy tancerze nie wystąpili w "America's Got Talent". Czy wszystko już stracone?

Taneczna para, która podbija światowe parkiety
Jowita Przystał i Michał Danilczuk wygrali prestiżowe taneczne show BBC "The Greatest Dancer". Po tym sukcesie otworzyły się dla nich kolejne drzwi do kariery, ale tym razem w Stanach Zjednoczonych, gdzie mieli się zaprezentować w "American's Got Talent". Niestety pandemia pokrzyżowała im plany. Ale czy wszystko już stracone? A może los się do nich jeszcze uśmiechnie? O tym opowiedzieli tancerze w Dzień Dobry TVN.

Wielkie plany vs pandemia

Tancerze na początku stycznia gościli w naszym studiu. Wówczas opowiadali m.in. o zaproszeniu do "America's Got Talent". - Wstępnie mamy w marcu wystąpić w Hollywood, nie możemy się doczekać - mówił wówczas Michał Danilczuk. Sęk w tym, że zaraz połowa kwietnia, a para wciąż jest w Polsce. Czy to oznacza, że mogą zapomnieć o występie za oceanem?

- Jeszcze nic straconego. Jak wiadomo, większości artystom COVID-19 pokrzyżował plany. Nasz występ "niestety-stety" odbędzie się w następnym roku. Utrzymujemy kontakt z produkcją. W sierpniu mamy powrócić do rozmów. Cóż mamy zrobić, musimy zaakceptować obecną sytuację - wyjaśnił tancerz.

Szkoła tańca online

Para przez ten czas przygotowuje się do show. Jowita przyznała, że starają się tańczyć wszędzie, gdzie się da – na korytarzu, w kuchni, salonie, a nawet w windzie. Co więcej, para prowadzi też szkołę tańca online.

- Tworzymy takie choreografie, aby każdy, pomimo małych metraży, mógł nauczyć się tańca – przekonywał Michał.

Ewa Drzyzga i Agnieszka Woźniak-Starak zaprezentowały naszym gościom nagranie tańczących robotów, by ci ocenili ich umiejętności. Mało tego, potem sami poderwali się z kanap i wykonali taneczne show. Zobacz w materiale wideo taniec robotów oraz pokaz Jowity i Michała.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl.

Zobacz także:

W "Kanapowcach" Kamil i Kuba schudli łącznie ponad 40 kg. "Na początku przebiegnięcie 100 m było mordęgą"

Izabela Janachowska mierzy się z hejtem na swój temat: "Widać, że to pisze ktoś, kto jest totalnym frustratem"

Dominika Kasińska z "Down the Road" pracuje w szkole. "Rozumiem dzieci. Prowadzę też zajęcia dla nich"

Autor: Dominika Czerniszewska

podziel się:

Pozostałe wiadomości