Gwiazdy

Joanna Opozda zachwyca figurą. Pół roku temu urodziła dziecko. "Nogi aż do nieba"

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Joanna Opozda

Joanna Opozda wyjechała na wakacje z synem Vincentem. W mediach społecznościowych relacjonuje swoją podróż i publikuje zdjęcia. Na jednym z nich pozuje na plaży. Fani od razu zwrócili uwagę na jej smukłą sylwetkę. Są pod wrażeniem, że po 6 miesiącach od porodu jest w tak rewelacyjnej formie.

Joanna Opozda - macierzyństwo

Joanna Opozda ma za sobą trudny czas. Kilka miesięcy temu media szumnie rozpisywały się na temat zawirowań w jej życiu prywatnym. Końcówka ciąży była dla Asi bardzo stresująca.

Gwiazdy o macierzyństwie

Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko?
Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko? Dzień Dobry TVN
wideo 2/3

Opozda wyznała w wielu wywiadach, że przyjście na świat Vincenta dało jej dużo siły i motywacji do działania. Postanowiła, że samodzielnie zajmie się opieką nad dzieckiem. - Bardzo bym chciała spędzać z synkiem cały swój czas. Niestety, jest to niemożliwe. Sytuacja życiowa zmusiła mnie do szybkiego powrotu do formy i pracy. Muszę zarabiać, żeby utrzymać rodzinę - mówiła aktorka w rozmowie z "Party".

Joanna Opozda - forma po ciąży

Wszystko wskazuje na to, że w życiu Joanny wreszcie wszystko zaczyna układać się po jej myśli. Coraz częściej i chętniej publikuje zdjęcia i filmy w mediach społecznościowych, a także utrzymuje stały kontakt z fanami. W kryzysowym momencie internauci okazali jej wsparcie, za co aktorka jest im bardzo wdzięczna.

Joanna pochwaliła się na Instagramie, że znalazła czas na wakacyjny wyjazd i zabrała syna na urlop. Fotografie z plaży zachwyciły jej obserwatorów. W szczególności ich uwagę przykuwa figura Asi. Są pod wrażeniem, że ma tak smukłą sylwetkę, choć dopiero pół roku temu urodziła dziecko. W komentarzach pod najnowszym zdjęciem pojawiło się sporo komplementów.

- "Śliczna ty i śliczny Vincent", "Piękne zdjęcie Asiu", "Ten maleńki mężczyzna będzie cię kochał całe życie", "Co za ciało! Jesteś niemożliwa", "Ale nogi", "Nogi aż do nieba", "Cudowna figura", "Asiu, uwielbiam panią. Piękna i silna kobieta" - czytamy.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości