Katarzyna Bonda zdradza, jak poznała swojego partnera. "To była randka w ciemno"

Źródło: Dzień Dobry TVN
Duże zmiany w życiu Katarzyny Bondy
Duże zmiany w życiu Katarzyny Bondy
Sztuka polskiego plakatu
Sztuka polskiego plakatu
Rzeźbami z marmuru zachwyca się świat
Rzeźbami z marmuru zachwyca się świat
Przez sztukę do serca
Przez sztukę do serca
Sztuka na talerzu
Sztuka na talerzu
Jego sztuka łączy
Jego sztuka łączy
Jak zrobić piękny kalendarz adwentowy?
Jak zrobić piękny kalendarz adwentowy?
Gdy sztuka spotyka się z polityką
Gdy sztuka spotyka się z polityką
ARS LATRANS
ARS LATRANS
Ze sztuką na „ty”
Ze sztuką na „ty”
Matka Boska Wyspiańskiego, czy nie?
Matka Boska Wyspiańskiego, czy nie?
Grudniowa aukcja dzieł sztuki
Grudniowa aukcja dzieł sztuki
Katarzyna Bonda kilka dni temu obchodziła 46. urodziny. O tym, jak zmieniło się w ostatnim czasie jej życie, związku i jego pandemicznych początkach, opowiedziała goszcząc w Dzień Dobry TVN z partnerem Łukaszem Misiurkiewiczem. W studio nie pojawiła się z pustymi rękami - miała ze sobą świeżo wydaną książkę "Ze złości".

Urodzinowe niespodzianki

26 sierpnia Katarzyna Bonda celebrowała swoje 46. urodziny. Z tej okazji prowadzący - Paulina Krupińska-Karpiel i Damian Michałowski - wręczyli jej bukiet kwiatów. To nie była jedyna niespodzianka, jaka spotkała pisarkę w ostatnich dniach.

- Pierwszy raz w życiu, ktoś zorganizował mi przyjęcie niespodziankę. Było bardzo dużo osób, wszyscy moi przyjaciele zostali zaproszeni, był wspaniały tort. Łukasz z przyjaciółmi zorganizowali taką ściankę, był czerwony dywan, wszyscy się podpisali na takim zdjęciu, wiecie, jak kiedyś się na gipsie podpisywało. Było mnóstwo takich rzeczy, które mnie totalnie wzruszyły. Wtedy pomyślałam, że to jest takie cudowne, że w urodziny czujesz, jak żyjesz, czy ludzie o tobie pamiętają, czy je spędzasz samotnie - mówiła wzruszona i szczęśliwa Kasia.

Katarzyna Bonda jest zakochana

Łukasz Misiurkiewicz, który towarzyszył Katarzynie Bondzie w studiu, jest jej partnerem od ponad półtora roku. Pandemiczne czasy nie sprzyjały randkowaniu, jednak ich drogi splotły się właśnie w tamtym momencie. Jak wspominają ten okres?

- To było półtora roku temu, środek pandemii i szczerze mówiąc wszystko było dość trudne, bo na początku nie mogliśmy randkować, tak jak tradycyjnie się randkuje, więc zaprosiłem Kasię na piękny spacer - wspominał mężczyzna. - W ogóle to była randka w ciemno - dodała Kasia i nawiązała do swojej nowej książki pt. "Ze złości", którą zadedykowała przyjaciółce Sylwii Jędrzejewskiej - nazywanej przez bliskich Panterą. To właśnie ona zorganizowała wspomnianą randkę w ciemno, dzięki której Kasia i Łukasz mieli okazję się poznać.

Katarzyna Bonda do tej pory oddawała się pisaniu z pełnym zaangażowaniem, izolując się i nie dopuszczając do siebie nikogo. Z czego to wynikało i jak związek odmienił jej sposób patrzenia na pracę?

- Ja wcześniej myślałam, że moja praca to jest tak naprawdę jakby organizowanie entropii. Właściwie z tego chaosu rodzi się powieść, fabuła i zawsze myślałam, że taki prawdziwy związek, w ogóle jeżeli dopuszczę kogoś do swojego życia, to jakby nie będę w stanie pisać i to jest oczywiście totalną bzdurą jak się okazuje. Ponieważ przyszedł Łukasz i nie tylko nie zaburzył całego tego mojego systemu, ale wręcz zintensyfikowałam działania - wyznała pisarka.

Najnowszy kryminał autorstwa Katarzyny Bondy "Ze złości"

Katarzyna Bonda jest najpopularniejszą autorką powieści kryminalnych w Polsce. W kwietniu 2021 roku stacja TVN wyemitowała serial "Żywioły Saszy" na podstawie jej "Lampionów". Najnowszy kryminał pisarki pt. "Ze złości", zabiera czytelnika w mroczny świat miasta, gdzie prostytucja, narkotyki i przestępczość są codziennością i tłem dla kolejnej kryminalnej zagadki.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Patrycja Sibilska

Źródło zdjęcia głównego: Wojciech Olkuśnik/ East News

podziel się:

Pozostałe wiadomości