Gorące tematy

Ta książka może uderzyć w kobiece ego. "Nie jesteśmy tak nieskazitelnymi księżniczkami"

Gorące tematy

Autor:
Oskar
Netkowski
Szkoda czasu na niemiłość?

Anna Klimczewska tuż po swoich pięćdziesiątych urodzinach zadebiutowała nieco frywolną książką "Masz nową parę!". Czytelnicy nie musieli długo czekać na drugą część. Zaledwie po roku autorka prezentuje "Szkoda czasu na niemiłość". Jak przekonuje, bez względu na wiek warto spełniać swoje najbardziej zwariowane marzenia. O szczegółach pisarka opowiedziała w Dzień Dobry TVN.

"Szkoda czasu na niemiłość"

Historia zaczyna się od tego, że dojrzała kobieta po 40-stce, po rozwodzie, staje się gotowa na nową miłość i nowe znajomości – zaczyna szukać drugiej połówki w sieci. I o ile pierwsza część ma happy end, o tyle druga zaczyna się dramatem.

- To nie tylko o historiach pikantnych. To całkiem niezła wakacyjna rozrywka, ale jest też o czymś. Olga zostaje poddana próbie, ale na własne życzenie. Chciałam, żeby to była książka, która przestrzeże nas, że czasami w imię tworzenia bajki, którą byśmy chcieli, godzimy się na pewne rzeczy albo przekraczamy swoje granice - powiedziała Anna Klimczewska, autorka książki.

Anna Klimczewska o nowej książce

Filip Chajzer podczas rozmowy z autorką zauważył, że w jej najnowszym dziele nie brakuje męskich wątków. Okazuje się, że także panowie będą mieli co czytać podczas tegorocznego urlopu.

- Tu jest kilka wielowymiarowych, pełnokrwistych męskich postaci. Trochę dostaje się kobietom. Kiedy słuchałam opowieści kolegów, to my nie jesteśmy jednak takie księżniczki nieskazitelne - przyznała Anna Klimczewska.

Co więcej, ma ukazać się także ekranizacja książki "Szkoda czasu na niemiłość".

- Powstał już scenariusz. Nauczyłam się pisać scenariusze za namową przyjaciółki. Poszłam na roczny kurs - mówiła pisarka.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. 

Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości